Tavsiye Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F Bilgiler Silinmeden Ekran Kilidini Kırmak

• Konbuyu başlatan murobro
  • Başlangıç tarihi
M

murobro

Merhaba arkadaşlar. Bir tane note 8 cihaz var. updateden sonra ekran görüntüsündeki gibi şifre soruyor. Arkadaş ekran şifresini giriyor, fakat kabul etmiyor. Bunu nasıl kırarız format olmadan. İçerisinde önemli bilgiler var.

WhatsApp Image 2019-03-04 at 15.57.45.jpeg

cihazı download mode alıp bir görüntü paylaşır mısın benimle

cihazı download mode alıp bir görüntü paylaşır mısın benimle
cihaz şuan elimde diyil, arkadaş düzelte bileceyim takdirde bana göndereceğini bildiriyor. onun için bu konuyu açtım. ilk defadır böyle sorunla karşılaşıyorum.

cihaz şuan elimde diyil, arkadaş düzelte bileceyim takdirde bana göndereceğini bildiriyor. onun için bu konuyu açtım. ilk defadır böyle sorunla karşılaşıyorum.
oem kilidi açıkmı veya kapalımıdır burada önemli olan nokta
cihazı download moda alıp bir görüntü paylaşabilirseniz size yardımcı olabilirim

oem kilidi açıkmı veya kapalımıdır burada önemli olan nokta
cihazı download moda alıp bir görüntü paylaşabilirseniz size yardımcı olabilirim
muhtamelen oem klidi açıktır. şimdi arkadaşa yazdım. ekran görüntüsü göndersin ekliyicem

aynı sorun bendede var oem açık 4 lü dosyasını indirip csc kısmını sadece home csc seçip atsam cihazın içini sıfırlamadan ekran şifresini sıfırlayıp açarmı ?

aynı sorun bendede var oem açık 4 lü dosyasını indirip csc kısmını sadece home csc seçip atsam cihazın içini sıfırlamadan ekran şifresini sıfırlayıp açarmı ?
Açmaz.
Download modda Frp ve oem off olmadan zor.

Geri
Üst Alt