İstek Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F EFS Dosyası Lazım

Nuri92

tmgsmmaster
Özel Üye
n950f samsung note 8 efs dosyası lazım elnde olan yardım edermi?

BURADA

Moderatör tarafında düzenlendi:
cihaza ne işlem yapılmiş bilmiyorum imei göstermiyor not shov ıs imei hatası şuan u6 u6 fuul combi ve fuul rom at cihaz açılmıyor samsungda kalıyor u7 nin ap dosyasını atdığımda açılıyor şu an rootlu baseban bilinmeyen imei yok

çift hat ustam nv data ve cert dosyalarıda varsa cihazı ayağa kaldırmama yardımcı olurmusunuz

tamam ustam beklıyorum şimdi ben bu cihazı u7e full yukseltirsem acılmazsa u8 yazılımda yok o yuzden ne yapmamı önerirsiniz

Biraz yogunum az beklerseniz adım adım beraber yaparız herhangi bir işlem yapmayın şimdilik.

Tamam ustam

Отправлено с моего Redmi Note 7 через Tapatalk

not show imei hatası bi tane efs ile giderildi şimdi siyah ekran full u6 romda açılmıyordu rmm kalkamadan twrp yukleyip magisk ile hall etdim şimdi çift sim efs bulursam sanırım kurtaracam teli

Box olarak hepsi var geri nasıl yukliyeceğimi bilmedim yedek dosyasına kopyalasamda gormuyor
Chimera Tool dosya konumuna atın aynı şekilde. Sonra görmesi lazım. Chimera Tool dosya konumuna atmazsanız göremez. Diğer türlü şöyle de yapabilirsiniz. Elinizde ki cihazın bozuk şekilde EFS yedeğini alın. Sonra benim dosya ile içlerini değiştirin gene görür yükleme yapar.​

Geri
Üst Alt