Yardım Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan razor1993
  • Başlangıç tarihi
Herkese İyi günler note8 sm-950f cihaz yurt dışından geldi bu cihaza imei repair yapilirmi bazıları dior atılabiliyor atılabiliorsa güncelleme aliyormu cihaz
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal OLMADIĞI için bir suçtur.

Elinizde Chimera Box Varsa Ordan Yapabilirsiniz Hocam :)
doğru düzgün cevap veren tek kişi olduğunuz için teşekkür ederim her yere bin defa "Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. " bunu yazmaktan ne anlıyorlar bilmiyorum suç olduğunu bilmeyen yok zaten tamam hadi bilmiyor olabilir yazsınlar eywallah da bir kişi yazmış niye diğer 30 kişide aynı şeyi aynı konun altına yazıyor bilmiyorum ve anlamıyorum.

değişim mümkündür fakat güncelleme alamazsınız cihaz boot.img dosyasına özxel görüntü yerleştirilip kandırıldığı için güncelleme almaz. alsada şebeke gelmez üstündeki versiyonda kalıcak.

Herkese İyi günler note8 sm-950f cihaz yurt dışından geldi bu cihaza IMEI Repair Yapılıyormu Yapılırsa güncelleme aliyormu cihaz
Kardeshim chimera tool isini gorur.Once imeini yaz.Imeiden sonra Sebeke gelmiycek ardindan patch certifacete verin. o zaman Hall olur.Kolay bir mevzuat)

root lazimdi ? ya rootsuz eliyir?

n950f s5 u5 degil yani oem actim ama 1 turlu twrp yuklenmiyor 9.0 root varmi link vere bilirmisin?

burdaki arkadaslardan hocalardan n950f u5 imei repair yapan oldumu?

Bende yapmadım U5 sürümlü Eylül 2018 Firmware mecvut. Muhtemel olarak o tarihli Firmware çekerseniz repair yapabilirsiniz.

Bende Denemedim Daha Önce Ama Ama Sorun Olacağını Sanmıyorum Deniyip Geri Dömüş Yaparsınız Hocam

bana onere bileceginiz box yada dongle varmi note 8 imei atmak icin . bir teknik servis atti tlf suan cok isiniyor ve sarji cabuk bitiyor

bana onere bileceginiz box yada dongle varmi note 8 imei atmak icin . bir teknik servis atti tlf suan cok isiniyor ve sarji cabuk bitiyor
Chimera Tool ile 3 günlük lisans alıp işlem yapabilirsiniz. Veya bizde uzak bağlantı yapabiliriz.​

Geri
Üst Alt