Yardım Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F U14 Custom Binary Blocked

azza159

Yasaklı
Arkadaşlar full rom yemesine rağmen bu hatadan çıkmıyor boot ve recovery dosyasını ayrı ayrı da yükledim ama sonuç gene aynı müşteri tr cihazı root falan yok diyor neden bu hataya düşmüş olabilir ki root yoksa

Arkadaşlar full rom yemesine rağmen bu hatadan çıkmıyor boot ve recovery dosyasını ayrı ayrı da yükledim ama sonuç gene aynı müşteri tr cihazı root falan yok diyor neden bu hataya düşmüş olabilir ki root yoksa

4 Parça full ROM yazarsanız bu sorunu vermeyecektir. Rootlu boot attıktan sonra cihazın herhangi bir şekilde OEM i kapanırsa custom binary hatasına düşer cihaz. Stock ROM içinden boot.img dosyasını AP den flashlamanız bile yeterlidir. Root olmayan cihazda bu hatayı almazsınız.

4 Parça full ROM yazarsanız bu sorunu vermeyecektir. Rootlu boot attıktan sonra cihazın herhangi bir şekilde OEM i kapanırsa custom binary hatasına düşer cihaz. Stock ROM içinden boot.img dosyasını AP den flashlamanız bile yeterlidir. Root olmayan cihazda bu hatayı almazsınız.
kardeşim cihaz U14 son sürüm 4 parçalı rom attım ondan öncesinde zaten bi tek boot flashladım ama çıkmıyor bu hatadan müşteri cihazda root yoktu o ne onu bilmiyorum cihaz tr neden imei atılsın faturası var bende diyor

Yazılım Yüeledikten Sonra IMEI Sorgulaması Yapın
Tekerar Root Yapmak İsterseniz EFTsu İndirip Ypabilrsiniz

Yazılım Yüeledikten Sonra IMEI Sorgulaması Yapın
Tekerar Root Yapmak İsterseniz EFTsu İndirip Ypabilrsiniz
Anlamadım ki yorum yaparken yazdığımı okudunuz mu usta yanlış anlamayın beni ama okumadan yorum yapıyorsunuz full yazılım atıyorum açmıyor aynı hata da kalıyor

Yazılım Yükleme İşlemi Yaparken Sadece Sboot Boot sytem Recovery Yükelyin

Anlamadım ki yorum yaparken yazdığımı okudunuz mu usta yanlış anlamayın beni ama okumadan yorum yapıyorsunuz full yazılım atıyorum açmıyor aynı hata da kalıyor

Arkadaşım senden daha bilgili ve tecrübeli ustalar Burda toplanmış sana destek olmaya çalışıyor. Yazdığımı okumuyor musunuz diyeceğine minnettar olman, daha kibar bir dille izahiyat yapman gerekiyor. Genelde bu tip hatalar donanımsal çıkıyor, yan tuş filmlerini serbest bırakarak deneyebilirsin en başta. MMC arızası da olabilir.

Geri
Üst Alt