Root Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F U5 Android 8.0.0 Root

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım. Ben bu cihaza [N950FXXU5CRHA] bu sürümde root yaptım.

Root yapmadan önce root nedir ve ne işe yarar araştırıp yapınız lütfen.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Kalıcı root dosyasıdır. Tüm verileriniz silinecektir o yüzden tüm yedeklerinizi düzgünce alın.

Vereceğim dosyayı odin programının son sürümü ile AP kısmından yükleyin. Cihaz açıldığı zaman Wi-Fi bağlayın ve Magisk Manager güncelleme yapın.

Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

BU Root GSM Turkey Root Tool ile yapılmıştır.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecekti

GSM Turkey Tool - GsmTurkey Root Tool 05.10.2019 [GÜNCELLENDİ]

Gizli İçerik

Moderatör tarafında düzenlendi:
wifiye bağlayınca magisk indirmiyorsa kendiniz magisk.apk indirip kurulum yapın daha sonra magisk içinden güncelleyin bendede gelmemişti bu şekilde yaptım oldu...

KOLAY GELSİN USTAM N950 FD 9.0 ROOT VARMIDIR CÖZÜMÜ

arkadaşlar n950f 9.0 u7 root lazım

z3x ile işlem yaptım ok denendi

ses gidip gelmeme sorunu oldu hard reset atın sonra magisk yeniden kurun

yaptım şebeke gitti, ağda kayıtlı değil yazıyor. Ne yapmalıyım? imei aynı duruyor. şebeke gitti

cihazım yurt dışı cihazı

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190915-190540_Service mode RIL.jpg
    Screenshot_20190915-190540_Service mode RIL.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20190915-190613_Service mode RIL.jpg
    Screenshot_20190915-190613_Service mode RIL.jpg
    270.8 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20190915-190642_Service mode RIL.jpg
    Screenshot_20190915-190642_Service mode RIL.jpg
    107.7 KB · Görüntüleme: 26
sanırım bir telefon tamircisine götürmem gerekecek değil mi?
aşırı ısınıyordu, şu securitylogacent yüzünden. ortalama ne kadar masraf gider sizce?

sanırım bir telefon tamircisine götürmem gerekecek değil mi?
aşırı ısınıyordu, şu securitylogacent yüzünden. ortalama ne kadar masraf gider sizce?
Nerede oturuyorsun yakın ustamız varsa yardımcı olalım

bazı forumlarda okuduğum kadarıyla uzaktan bağlanıp yapılabiliyormuş, öyle olabilirse yardımcı olabilir misiniz

bazı forumlarda okuduğum kadarıyla uzaktan bağlanıp yapılabiliyormuş, öyle olabilirse yardımcı olabilir misiniz
O şekilde yaptığımız zaman program 48 saat kitliyor kendini. Biz mağdur oluyor işlem yapamıyoruz

anladım, yarın bir telefoncuya gidip yaptırmaya çalışayım. son sorum şu, ısınma ve securiylogagent problemi devam edecek mi

anladım, yarın bir telefoncuya gidip yaptırmaya çalışayım. son sorum şu, ısınma ve securiylogagent problemi devam edecek mi
Gittiğiniz de bu şikayetleri söylerseniz dikkate alıp ona göre işlem yaparlar.​

Android 9 da ısınma problemi ile hiç karşılaşmadım. Security basit iş zaten chimera otomatik kapatıyor onu

şu an oreo kurulu, pie kurmamı tavsiye eder misiniz? öyle işlem yaptırayım

Geri
Üst Alt