Root Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F U5 Android 8.0.0 Root

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım. Ben bu cihaza [N950FXXU5CRHA] bu sürümde root yaptım.

Root yapmadan önce root nedir ve ne işe yarar araştırıp yapınız lütfen.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Kalıcı root dosyasıdır. Tüm verileriniz silinecektir o yüzden tüm yedeklerinizi düzgünce alın.

Vereceğim dosyayı odin programının son sürümü ile AP kısmından yükleyin. Cihaz açıldığı zaman Wi-Fi bağlayın ve Magisk Manager güncelleme yapın.

Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
ustam note 8 u5 telefonu rootluyacam yalnız indirdigim dosya 2 tane dosya çıkıyor başta ilkini yukledim note8 yazısında kalıyor 2. sını yukledim gene note8 yazısında kalıyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz tşkurler

ustam note 8 u5 telefonu rootluyacam yalnız indirdigim dosya 2 tane dosya çıkıyor başta ilkini yukledim note8 yazısında kalıyor 2. sını yukledim gene note8 yazısında kalıyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz tşkurler
U sürümü veya android sürümü aynı değil ise o sorunu yaratır

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım. Ben bu cihaza [N950FXXU5CRHA] bu sürümde root yaptım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Kalıcı root dosyasıdır. Tüm verileriniz silinecektir o yüzden tüm yedeklerinizi düzgünce alın.

Vereceğim dosyayı odin programının son sürümü ile AP kısmından yükleyin. Cihaz açıldığı zaman Wi-Fi bağlayın ve Magisk Manager güncelleme yapın.

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

BU Root GSM Turkey Root Tool ile yapılmıştır.

GSM Turkey Tool - GsmTurkey Root Tool 05.10.2019 [GÜNCELLENDİ]

[Gizli içerik][Gizli içerik]
saolasın çok saol ama olmuyor yüklenmiyor.img. magis bozuk diyor dosyayı

boot.img ı nasıl yükleyeceğiz tar yaptım hatalı dosya dedi

odinde ve z3x de dosyayı seçecem gözükmüyor sebebi nedir ?

BU Root GSM Turkey Root Tool ile yapılmıştır.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecekti

GSM Turkey Tool - GsmTurkey Root Tool 05.10.2019 [GÜNCELLENDİ]

[Gizli içerik][Gizli içerik]
teşekkürler

Geri
Üst Alt