Yardım Samsung Galaxy Note 9 SM-N960F Smart View Tv Sorunu

aseyhmus

Üye
Samsung note 9 imei attıktan sonra hata basladı smart view tv görüyor bağlanıyor sonra hemen kopuyor nasıl düzeltirim

smart view devre dışı bıraktınız mı . roottan kaynaklı olabilir

smart view devre dışı bırakmadım

Samsung note 9 imei attıktan sonra hata basladı smart view tv görüyor bağlanıyor sonra hemen kopuyor nasıl düzeltirim
smart view tv programı imei repair ile ilgili değildir
Rootan kaynaklanabilir rootu kaldırıp deneme yapın aynı olursa farklı bir yazılım yükleyip baştan işlem yapıp dene

Hocam benim samsung note 9 gizli root atmışlar root var ama telefonda simgesi yok o nasıl olacak

Magiskle rootlanmıştır muhtemelen.Magisk manager apk kurun.2 kısımda yeşilse işlem tamamdır değilse yazın yeşil yapabileceğiniz yöntemi anlatayım.
Hocam Magisk yüklü değil diyor ve kırmızı ve soru işareti üzerinde

Hocam Magisk yüklü değil diyor ve kırmızı ve soru işareti üzerinde

Telefonuzuda yüklü olan yazılımın aynısını bilgisayarınıza indirin.
Android sürümünüz 10 muhtemelen. AP_ md5 dosyasını telefon hafızasına atıp magisk managerden üstteki 'yükle' butonuna basın tekrar 'yükle' basın 'dosya seçin ve yamalayın' basıp hafızaya attığınız AP_ md5 dsoyasını seçin.Ufak bir işlem yapacak All Done! yazısını görünce işlem tamam.Aynı dizinde Magisk_patched.tar dosyası oluşacak onu bilgisayara kopyalayın içini 7zip ile açın Boot Recovery Vbmeta bu 3 dosyayı klasöre çıkartın daha sonra bu 3 dosyayı 7zip ile tar olarak arşivleyin.Arşivlenen son tar dosyasını Odin ile AP kısmından yükleyin.İlk açılışta cihazınız tüm root yetkilerini alacaktır.

Telefonuzuda yüklü olan yazılımın aynısını bilgisayarınıza indirin.
Android sürümünüz 10 muhtemelen. AP_ md5 dosyasını telefon hafızasına atıp magisk managerden üstteki 'yükle' butonuna basın tekrar 'yükle' basın 'dosya seçin ve yamalayın' basıp hafızaya attığınız AP_ md5 dsoyasını seçin.Ufak bir işlem yapacak All Done! yazısını görünce işlem tamam.Aynı dizinde Magisk_patched.tar dosyası oluşacak onu bilgisayara kopyalayın içini 7zip ile açın Boot Recovery Vbmeta bu 3 dosyayı klasöre çıkartın daha sonra bu 3 dosyayı 7zip ile tar olarak arşivleyin.Arşivlenen son tar dosyasını Odin ile AP kısmından yükleyin.İlk açılışta cihazınız tüm root yetkilerini alacaktır.
Hocam kusurumu maruz görün dediğiniz yöntem imei gitmesine sebeb olurmu imei ücretli attım telefoncudan

Hocam kusurumu maruz görün dediğiniz yöntem imei gitmesine sebeb olurmu imei ücretli attım telefoncudan

Hayır gitmez.
EFT ilemi Magisk ilemi yapılmış root onu öğrenip işlem yapın yalnız.
Ben magisk için olanı anlattım.

Bu konuda tecrubeniz yoksa işlemi yapan firmadan destek alabilirsiniz.

Hayır gitmez.
EFT ilemi Magisk ilemi yapılmış root onu öğrenip işlem yapın yalnız.
Ben magisk için olanı anlattım.

Bu konuda tecrubeniz yoksa işlemi yapan firmadan destek alabilirsiniz.
Hocam başka yöndem yokmu rootu aktif edeceğim yöntem

Cihazın U Sürümne Göre Sitemizde root Dosyasını Arama Yapabilirsiniz Arama Bölmnde

Hocam U Sürümne Bkarsanız Cİhazın Yazılım Bilgilerinden

Geri
Üst Alt