Yardım Samsung Galaxy Note 9 SM-N960F-U3 RMM Kilidi Kaldırma

PowerFull

Üye
Gece 12den itibaren bu RMM kilidi ile uğraşıyorum varmı bunun bir çözümü ücretsiz bir yazılımla halledebileceğim TWRP kurmam gerekiyor.

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Gece 12den itibaren bu RMM kilidi ile uğraşıyorum varmı bunun bir çözümü ücretsiz bir yazılımla halledebileceğim TWRP kurmam gerekiyor.

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Wiifiye Bağlayıp Cihaza Hesab Kurun Geliştiriciye Girip Oem Acın Prenromal Kalkmış Olacaktır

Yine de olmazsa ekran kilidi koyup deneyin
En son çare box ile kırmalısınız

Oem kilidi acık kapatıp hesap kurup tekaramı acayım ? yoksa acıkken google play hesabımı kurayım ?

tarıh ayarlrını bir ay geriye alıp biraz wifi de takılıp denedinizmi güncellemeyi falan kontrol edip

Denedim Wifi açık Samsung ve Goodle play hesabı kurdum ekran klidide yaptım hala dowland mod prenorma diyo bunu bi programı filan yomu RMm reset atmak için note9 da

ustam cihaza combination yükle daha sonra üzerindeki yazılım dışında başka yazılım yükle wifi aç oem aç dowlaond mod sonra bak

U sürümü aynı olması gerekiyor dimi U3 benımk

Box ile kaldırma olasılığı varmı yoksa u3

Açılmıyor ya yardım edebilecek varmı?

Cobinasyon attım Irak U3 sürümünü attım hala prenormal de telefon root yapamıyorum Oem kilidi açık Wifi bağlamdım hesap kurdum ekran kilidi koydum zamanı 1 ay geri aldım çıkmıyor başka bir yolu yokmu bunun ?

Cobinasyon attım Irak U3 sürümünü attım hala prenormal de telefon root yapamıyorum Oem kilidi açık Wifi bağlamdım hesap kurdum ekran kilidi koydum zamanı 1 ay geri aldım çıkmıyor başka bir yolu yokmu bunun ?
Bugüne kadar oem açmak için yaptığım tek işlemi söyleyeyim. WiFi ye bağlayıp iki dk beklemek. Açılmayanına hiç denk gelmedim

Cihazı Wi-Fi bağlayın sonra ekranı kilitleyin 5 dk bekleyin. Ardından USB hata ayıklama ve oem kilidini açın. Prenormal den çıkar.​

Cihazı Wi-Fi bağlayın sonra ekranı kilitleyin 5 dk bekleyin. Ardından USB hata ayıklama ve oem kilidini açın. Prenormal den çıkar.
Cihazda oem görünüyor onu açtık zaten ama hala KG Status Prenormal diyor ve orjınal yazılımdan başka dosya atamıyoruz onları yaptım

Combination yazıp tekrar stock yazmayı deneyin
U3 kombinasyon yükledm bu sefer prenormal yzmıyor ama tekrar rom yükleyince yine eski gibi prenormal yazıyor acaba Combinasyon yükselem combinasyon yüklü halde chimera ile Rmm Unlock ve KG unclock yapcam sonra rom atsam değişen bişey olur mu çünkü normal rom yüklü iken ne recovery ne root atabiliyoruım sürekli orjinal yazılım yükle diye ekranda cıkıyor ama combinasyon yüklü iken için root dosyası atabildim

U3 kombinasyon yükledm bu sefer prenormal yzmıyor ama tekrar rom yükleyince yine eski gibi prenormal yazıyor acaba Combinasyon yükselem combinasyon yüklü halde chimera ile Rmm Unlock ve KG unclock yapcam sonra rom atsam değişen bişey olur mu çünkü normal rom yüklü iken ne recovery ne root atabiliyoruım sürekli orjinal yazılım yükle diye ekranda cıkıyor ama combinasyon yüklü iken için root dosyası atabildim
Deneyin.​

Geri
Üst Alt