Stock Rom Samsung Galaxy Note Fan Edition SM-N935F U6 Rom / FRP 9.0 Pie

walker_sky

VIP Üye
Merhabalar; Samsung Galaxy Note Fan Edition FE SM-N935F U6 Rom / FRP Android 9.0 Pie 5 parçalı rom ( N935FXXU6CSK1 )paylaşacağım. Odin veya farklı toollar ile yükleyebilirsiniz.
FRP sorununu da ortadan kaldırmaktadır.

Ekli dosyalar

• N935FXXU6CSK1.jpg
    N935FXXU6CSK1.jpg
    201.3 KB · Görüntüleme: 119
  • N935FOJV6CSK1_KSA.jpg
    N935FOJV6CSK1_KSA.jpg
    257.2 KB · Görüntüleme: 117
Teşekkürler.

ARKADAŞLAR BU ROM KG STATE PRENORMAL DURUMUNU YOK EDİYORMU?

Merhaba Bu romu yükledim ön kilidini açtım fakat Kg state prenormal gitmedi. Tam 14 gün telefonu kapatmadan bekledim yine gitmedi. Samsung U6 bootliader romuyla bilinen açıkları kapatmış. Bu konuda yardım edebilecek varsa lütfen yardımcı olur musunuz.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Samsung almamak lazım hem exynos işlemcilere Rom çıkmıyor hemde cihazlarının Rot edilmesine izin vermiyorlar.

Merhaba Bu romu yükledim ön kilidini açtım fakat Kg state prenormal gitmedi. Tam 14 gün telefonu kapatmadan bekledim yine gitmedi. Samsung U6 bootliader romuyla bilinen açıkları kapatmış. Bu konuda yardım edebilecek varsa lütfen yardımcı olur musunuz.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Samsung almamak lazım hem exynos işlemcilere Rom çıkmıyor hemde cihazlarının Rot edilmesine izin vermiyorlar.
Boxla Denedinizmi Peki Prenromalı Kaldırmayı

Kesin ise yarıyor mu? ona göre indirecem.

FRP mi var cihazınızda

Mrhaba, yukarıda iki adet rom vermişsiniz, aralarındaki fark nedir ve biz bunlardan hangisini yükleyelim.

Geri
Üst Alt