Samsung Galaxy Note Fan SM-N935F Çok Sık Reset Atıyor

qqqq19

Üye
merhaba abilerım cihaz bugun elıme gectı 3 4 farklı rom denedım. sonuc aynı reset atıyor. + batarya su gıbı erıiyor. son care 250 tl ye batarya sıparısı vereyım acaba bataryadan mı dıye dusunuyorum. anakarta sase varsa aldım bataryada bosa gıdecek daha önceden karsılasan oldu ıse yardımcı olabılırse sevınırım.

chazın kurumunu yapıyorum play storeden bırsey ındırırken 10 sanıye donup reset atıyor ısınma oluyor telefon bosta ıken bu problem yok

not 200 tl ye dej batarya sıparısı verdık bakalım

Son düzenleme:
telefon zaten fabrika hatali telefon yazılım ve batarya hariç uğraşmamanızı tafsiye ederim

n930 olarak düşündüm yanlış yazdım cihazın tam versionu nedir combination dosyası var ise onunla deneyelim

n930 olarak düşündüm yanlış yazdım cihazın tam versionu nedir combination dosyası var ise onunla deneyelim
günaydın abi n935f internette bıraz arastırma yaptımda cok sık karsılasılan bır durum oldugunu gordum umarım anakartlık sorun degıldır cozumunu bılende yok kullanayımda ısterse 7 surumunde stabıl calıssın :D

Son düzenleme:
batarya kargoya verılmıs ıns yarın oglen elımde olur yarın aksam ustu deneme yapabılırmıyız ucretli

@Nuri92 bataryada geldı denedım gene aynı sorun devam edıyor... anakartın sol cıp kısmı yaslı kısmı cok ısınıyor ıslem yapmazsan sorun yok ama bı kac ındırmeye vs gectınde dırek 10 sanıoye beklip reset atıyor varmıdır abim yapabilcemız ucretı bısı kurulumda veya dowloand modda bu ıslemler tekrarlamıyor reset atmıyor

Son düzenleme:
neyse bu sorunun cozumu anakart sanırım baya masraf ettik konu kapanabılır iyi forumlar

anakart degıstı suan sorunsuz bu modelde bu arızayı yasayan baska birşeyde sorunu aramasın kesınlıkle anakart degısımı 450 ye halletim cıhaz hala amiral gemısı ya baya bi cıhazdanda kamerası iyi

Merhaba sayın arkadaşım bende.de aynı sorun var Anakart ihtiyacım var nereden aldınız ? yardımcı olabilirmisiniz ? modelim : Samsung note fan edition N935F....

Geri
Üst Alt