Yardım Samsung Galaxy Note FE SM-N935F/DS VoLTE Sorunu

onrokan

Üye
Merhabalar,
Samsung Galaxy Note FE SM-N935F/DS cihazım mevcut. Cihazım da VoLTE kullanmak istiyorum. Phone Info programında CSC kodu olarak XME yani Malaysia olarak görünüyor ve kullanabileceğim diğer CSC sürümleri yazıyor. Ancak bunların arasında TUR, TRC ve TRO yok büyük ihtimalle bu yüzden VoLTE kullanamıyorum. Aktif edebileceğim herhangi bir menüde bulunmuyor. CSC sürümünü nasıl değiştirebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
Herkese iyi çalışmalar iyi forumlar.

Eger çözüm Csc değişimi ise chimera üzerinden yapabilirsiniz

Merhabalar,
Samsung Galaxy Note FE SM-N935F/DS cihazım mevcut. Cihazım da VoLTE kullanmak istiyorum. Phone Info programında CSC kodu olarak XME yani Malaysia olarak görünüyor ve kullanabileceğim diğer CSC sürümleri yazıyor. Ancak bunların arasında TUR, TRC ve TRO yok büyük ihtimalle bu yüzden VoLTE kullanamıyorum. Aktif edebileceğim herhangi bir menüde bulunmuyor. CSC sürümünü nasıl değiştirebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
Herkese iyi çalışmalar iyi forumlar.

Bu cihazın TR ye ait csc veya romu yoktur.

Avrupa için olan modeller daha tanıtılamadan,

Note 7 lerde çıkan kronik batarya sorunu nedeni ile bu çıkan alternatif (fan edition) modelleri için Avrupa modelleri yayınlamadılar. Sadece Asya ülkeleri için romlar vevcut.

BKZ;

Öncelikle ilginize teşekürler. Peki bu ROM dosyalarına TUR CSC destekleyen başka bir cihazın CSC dosyasını atsak işe yarar mı? Örnek olarak S7 Edge? Veya Lineage Custom Rom yüklesem desteği gelir mi?

Öncelikle ilginize teşekürler. Peki bu ROM dosyalarına TUR CSC destekleyen başka bir cihazın CSC dosyasını atsak işe yarar mı? Örnek olarak S7 Edge? Veya Lineage Custom Rom yüklesem desteği gelir mi?

VoLTE yi sadece telefona ait bir özellik gibi düşünmeyin. Kullandığınız mobil Operatörünüzün de cihazınız için VoLTE desteği sağlıyor olması gerekiyor. Muhtemelen özelliği aktif etmeyi başarırsanız bile bu özelliği aktif olarak kullanamayacaksınız.

Anladım, bu şekilde kullanmaya devam o halde.. :(Olmayışı eksi bir durum gerçekten. Telefon görüşmesi yaparken internet kesiliyor, arka planda iş yapacağım zamanlarda sorun oluyor gerçekten. 4G+ dan H+ veya H ye düşüyor. İnternet kesilmesi ayrı yavaşlığı ayrı dert oluyor.. Uğraşayım bakalım biraz eğer bir sonuç alırsam buraya yazarım güzel bir anlatımla.. alamaz isem cihaz değiştirmem gerekecek...

Geri
Üst Alt