Stock Rom Samsung Galaxy Note Fe SM-N935F Stock Rom Kuramıyorum!!

emprey08

Üye
Merhaba arkadaşlar birkaç saat önce Samsung Galaxy Note FE cihazıma başarısız bir recovery ve root atma işleminde bulundum şimdi ise stock rom kurmaya çalışıyorum ama denediğim odin sürümlerinde ya setup connection da kalıyor ya da fail hatası alıyorum.Bana yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum.

Recovery menüye girip cihazda kurulu olan AP versiyonunu paylaşabilir misin? veya Fail verdiği zaman ekranda çıkan kırmızı yazıda (uyarıda) ne hatası alıyorsun tam olarak? Detaylı olarak anlatırsan, aldığın hataya göre çözümü söyleyelim.

Recovery menüye girip cihazda kurulu olan AP versiyonunu paylaşabilir misin? veya Fail verdiği zaman ekranda çıkan kırmızı yazıda (uyarıda) ne hatası alıyorsun tam olarak? Detaylı olarak anlatırsan, aldığın hataya göre çözümü söyleyelim.
Hocam öncelikle ilgilendiğiniz ve vakit ayırdığnız için çok teşekkür ederim.Odinde AP BL CSC şeylerini seçiyorum bazı odin sürümlerinde setup connection.. şeklinde bekliyor bazı sürümlerinde direk FAİL alıyorum ama az önce Lineage adlı bir custom rom kurmayı denedim ve kurdum.Asıl sorum stock romu geri nasıl yüklerim?

Hocam öncelikle ilgilendiğiniz ve vakit ayırdığnız için çok teşekkür ederim.Odinde AP BL CSC şeylerini seçiyorum bazı odin sürümlerinde setup connection.. şeklinde bekliyor bazı sürümlerinde direk FAİL alıyorum ama az önce Lineage adlı bir custom rom kurmayı denedim ve kurdum.Asıl sorum stock romu geri nasıl yüklerim?
Odin patched kullanın. Büyük ihtimalle lz4 imajından dolayı yükleme yapmıyordur.

Ekran Alıntısı.PNG

Odin patched kullanın. Büyük ihtimalle lz4 imajından dolayı yükleme yapmıyordur.
Hocam değişen birşey yok ama teşekkür ederim vakit ayırdığınız için.

Cihazın download modunda fotoğrafını paylaşabilir misiniz? Sol üstteki yazıları?

Yanımda fotoğraf çekicek başka cihaz yok elle yazıyorum kusura bakmayın
Product Name: SM-N935F
Current Binary: Custom (0xe)
Fap Lock: OFF
Oem Lock: OFF
Secure Download:Enabled
CCIC = S2MM05 hw: 3 boot 5 main:D9
Warranty Void: 1 (0x030c)
AP SWREV: b:7 K:5 S:5
DID= 07d78cc29224
DDI = HA5_416080
Cihazın download modunda fotoğrafını paylaşabilir misiniz? Sol üstteki yazıları?

Hocam dediğiniz stock romu kurdum root checkerdan kontrol ettim cihaz rootlu değil gözüküyor ama s health veya samsung pass rootlu diye çalışmıyor bunu nasıl çözebilirim.

Hocam dediğiniz stock romu kurdum root checkerdan kontrol ettim cihaz rootlu değil gözüküyor ama s health veya samsung pass rootlu diye çalışmıyor bunu nasıl çözebilirim.

Daha önce rootlandiysa cihaz, knox sayacı 1 olmustur. S-Health fix yöntemleri var, forumumuzda konuları da mevcuttur. Elinizde profesyonel toollar varsa rahatlıkla halledebilirsiniz. Sanırım EFT dongle cozuyordu o işi

Daha önce rootlandiysa cihaz, knox sayacı 1 olmustur. S-Health fix yöntemleri var, forumumuzda konuları da mevcuttur. Elinizde profesyonel toollar varsa rahatlıkla halledebilirsiniz. Sanırım EFT dongle cozuyordu o işi
Hocam daha önceki cihazım note 3 tü onda rahattım root custom rom atıyordum bir süre sonra stock rom hiç uğraşmadan hallediyordum bu kadar deb deebsi yoktu.Yeni nesil cihazlar öyle değilmiş hevesim de kalmadı yapamadım diye s health kullanmıyordum ama samsung pass baya yardımcı oluyordu umarım çözerim sağolun ilgilendiğiniz için.

Geri
Üst Alt