Yardım Samsung Galaxy Note5 SM-N920L SMS Merkez Numarası Yok

• Konbuyu başlatan yuzarsif
  • Başlangıç tarihi
Y

yuzarsif

Günlerdir mesaj ayarlarından normal ayarlardan arıyorum bulamiyorum mesaj merkezi numarası galiba bu yazilımda yok fabrika ayarlarini sıfırladım yine sms yollayamıyorum priemum sms yollamayi daima izin ver yaptım bir türlü çözemiyorum sorunu sms mesaj merkezi numarasi silinmis galiba yeni attiğım romla lütfen sorunu çözen biri yardımcı olabilir mi ?
Screenshot_20190117-102115.png

Bulamıyorum ki yerini yeni merkez numarasını eklıyim :( Cagri alamiyor veya yapamiyorsaniz, arama engelleme ve yonlendirme iptali icin sirasiyla #330*0000#yi ve ##002#yi arayip, sonrasinda cihazinizi kapatip aciniz. B001 bu yolu bile denedim ama ışe yaramadı

Cihazı Tekrardan Bı Sıfılarmısın

repair işlemi yapamıyorum her seferinde telefoncu 30 tl alıyor imeil repair için :)

Siz hangi veya ne işe ilgili link arıyorsunuz. Konunun link ile uzaktan yakından alakası yok.
videoda neyi anlatmışsınız. sizce ben hangi dosyaları sorabilirim. videodaki cihaza imei repair yani N9000Q cihaza imei repair işlemi için gereken dosyaları soruyorum

videoda neyi anlatmışsınız. sizce ben hangi dosyaları sorabilirim. videodaki cihaza imei repair yani N9000Q cihaza imei repair işlemi için gereken dosyaları soruyorum
Burası N9000Q konusu mu? Siz ne yiyip içip siteye geliyorsunuz çok merak ediyorum.

SM-N920L konusunda gelmiş N9000Q imei repair dosyaları arıyorsunuz. Ondan sonra link nerde diyorsunuz. Siz daha hangi konuda neyi nasıl arayacağınızı bilmiyorsunuz.

Burası N9000Q konusu mu? Siz ne yiyip içip siteye geliyorsunuz çok merak ediyorum.

SM-N920L konusunda gelmiş N9000Q imei repair dosyaları arıyorsunuz. Ondan sonra link nerde diyorsunuz. Siz daha hangi konuda neyi nasıl arayacağınızı bilmiyorsunuz.
dostum ben internet uzmanı olduğumu iddia etmiyorum. N9000Q imei repair anlatan videoya cvp yazdım. eğer bi yanlışlık varsa bende olduğunu düşünmüyorum. yok yardımcı olmayacağım derseniz açıkça söyleyin

Geri
Üst Alt