Çözüldü Samsung Galaxy On5 (2016) SM-G5520 Nasıl TWRP Yüklenir

AP : G5520ZCU1CRK1
CP : G5520ZCU1CRK1
CSC : G5520CHC1CRK1
Model : SM-G5520/DS
kusura bakmayın bilgisayardan yazmak durumundayım. o nedenle resim atamıyorum. yazdım

İyi geceler. Kusura bakmayın 2 gündür cevap yazamıyorum. Hastanedeydim. Şimdi yüklemeyi yapabildim. Recovery yükledim.Ancak telefon download modda kaldı. Kendim açtım elefonu şimdi android recovery mod içerisindeyim.Ne yapmalıyım.

İyi geceler. Kusura bakmayın 2 gündür cevap yazamıyorum. Hastanedeydim. Şimdi yüklemeyi yapabildim. Recovery yükledim.Ancak telefon download modda kaldı. Kendim açtım elefonu şimdi android recovery mod içerisindeyim.Ne yapmalıyım.
Sorun yok.
Cihaz şuan recovery modda ise reboot edip güç+ses kısma+home butonuna basılı tutarak download mode geçebilirsiniz.

peki ne yapmalıyım recovery twrp yi yüklemedi.

sizin gönderdiginiz recovery dosyasını odin ile auto reboot ederek yükleme yaptım odin hata vermedi yükledi. ncak telefon downlod modda 5 dk bekledi açılmadı. bende kendim açtım. recover moda girdim twrp yüklenmişmi diye onuda göremedim.

sizin gönderdiginiz recovery dosyasını odin ile auto reboot ederek yükleme yaptım odin hata vermedi yükledi. ncak telefon downlod modda 5 dk bekledi açılmadı. bende kendim açtım. recover moda girdim twrp yüklenmişmi diye onuda göremedim.
AutoReboot kapatıp yükleyin. Yükleme bitince cihaz download modtayken tüm tuşlara basarak reset attırın. Açılmasına izin vermeden recovery moda girin. Bu şekilde denediniz mi?

Geri
Üst Alt