Çözüldü Samsung Galaxy On5 (2016) SM-G5520 Nasıl TWRP Yüklenir

Serdar hocam recovery için vaktin oldu mu? telefonun ne kadar güç tuşuna bassamda açılmıyor. Ancak kabloya bağlayınca açılıp kapanıyor tekrar. Senden ricam recovery dosyasını düzenleyebilir misin?
Yani size ne desem bilmiyorum artık. Recovery dosyası ile işiniz yok. Cihaza odin ile Full yazılımı yükleyin. Ve yukarıda yazdıklarımı dikkatlice okuyun. Yani söylediklerimi anlamayacak ne var ben onu anlamış değilim. Ben farklı birşey yazıyorum siz farklı birşey söylüyorsunuz.

Hocam telefon artık sebebi nedir bilmiyorum ama bir türlü dediginiz gibi açılmıyor. Telefon şuanda güç tuşuna basınca açılmıyor. Şarj kablosuyla bilgisayara takıp home+ses kısma tuşuna basınca dowload modda açılıyor ancak 3 saniye sonra kapanıp açılıyor devamlı açık kalmıyor bu nedenle odinden yazılım yüklemesi yapamıyorum. Normal şarja taksamda aynı şekilde açılıyor. Devamlı şarj almadığı için hiç birşey yapamıyorum. Bu nedenle sizleri rahatsız ediyorum. Kusura bakmayın.

Hocam telefon artık sebebi nedir bilmiyorum ama bir türlü dediginiz gibi açılmıyor. Telefon şuanda güç tuşuna basınca açılmıyor. Şarj kablosuyla bilgisayara takıp home+ses kısma tuşuna basınca dowload modda açılıyor ancak 3 saniye sonra kapanıp açılıyor devamlı açık kalmıyor bu nedenle odinden yazılım yüklemesi yapamıyorum. Normal şarja taksamda aynı şekilde açılıyor. Devamlı şarj almadığı için hiç birşey yapamıyorum. Bu nedenle sizleri rahatsız ediyorum. Kusura bakmayın.

Merhaba sizin cihazınızın sorunu donanımsal gözüküyor en yakın teknik servise götürüp baktırın isterseniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba sizin cihazınızın sorunu donanımsal gözüküyor en yakın teknik servise götürüp baktırın isterseniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar,
Benim telefonumun sorunu recovery dosyasıyla alakalıymış zorda olsa recovery dosyasını yükleyince telefon download moda geçip bilgisayardan şarj almaya başladı ve telefona firmware yükleyebildim. Şimdi şarjının dolmasını bekliyorum. Telefonumun sorunuyla ilgilenen tüm arkadaşlara eşekkür ederim..

Merhabalar,
Benim telefonumun sorunu recovery dosyasıyla alakalıymış zorda olsa recovery dosyasını yükleyince telefon download moda geçip bilgisayardan şarj almaya başladı ve telefona firmware yükleyebildim. Şimdi şarjının dolmasını bekliyorum. Telefonumun sorunuyla ilgilenen tüm arkadaşlara eşekkür ederim..
Aynı durum ile karşılaştığımı daha önce söylemiştim. Bende çok zor durumda kaldım baya canım sıkıldı stres oldum.

Ama birşey yapmaya çalışıyorsak bunun sonuçları oluyor. Bu cihazlar özellikle Samsung Qualcomm işlemciler sıkıntılı oluyor.

Geçmiş olsun.

Sorunların çözülmesine sevindim. Acaba dosyaları herkesin erişimine açmak ve nasıl yuklenecegine dair bilgileri paylaşmak mümkün olur mu?

Nexting did your recovery flashed? i not then try Odin 3.13. It supports lz4 compression. You don't need to extract recovery from lz4.

Geri
Üst Alt