Çözüldü Samsung Galaxy On5 (2016) SM-G5520 Nasıl TWRP Yüklenir

DOWNLOAD MODA ALDIM ANCAK ŞARJ TUTMUYOR TELEFON İKİDE BİR AÇILIP KAPANIYOR DOWNLOAD MODDA

Son düzenleme:
DOWNLOAD MODA ALDIM ANCAK ŞARJ TUTMUYOR TELEFON İKİDE BİR AÇILIP KAPANIYOR DOWNLOAD MODDA
Büyük harf ile bir kere daha yazarsanız sizi banlamak zorunda kalacağım.

Odin ile sadece kendi recovery dosyasını seçin ve download moda aldığınız gibi yükleme yapın.

Özür dilerim işyerindeyim caps lock açık kalmak zorunda farketmedim. Bende recovery dosyası yok. Sistem dosyalarından recovery lz4 uzantılısını göndersem recovery dosyasını düzenleyip gönderir misiniz?

Özür dilerim işyerindeyim caps lock açık kalmak zorunda farketmedim. Bende recovery dosyası yok. Sistem dosyalarından recovery lz4 uzantılısını göndersem recovery dosyasını düzenleyip gönderir misiniz?
Şöyle yapalım. Şimdi 7zip ile yazılımın AP kısmından Arşivi aç deyin. Sonra recovery.img.lz4 dosyasını klasöre alın.

Sonra o dosyayı aşağıdaki konudan recovery.img yapın. Ardından recovery.img dosyasını gene 7zip programı ile tar yapıp cihaza odin ile AP kısmından yükleyin.

Çözüldü - Samsung LZ4 Dosyalarını IMG ve Unpack Yapma

recovery.png

MEGA
vaktiniz varsa önceden yükleme yapmıştım bu siteye lz4 dosyalarını

aynısını yaptım yine aynı hatayı veriyor

Barış hocam telefonun şarjı bitik olduğu için yükleme yapamıyorum telefon kapanıp açılıyor durmadan nasıl yapacağım.

Barış hocam telefonun şarjı bitik olduğu için yükleme yapamıyorum telefon kapanıp açılıyor durmadan nasıl yapacağım.
Siz cihazı ses kısma ve home tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. PC bağlı olduğu için şarj almaya başlayacak. Reset atmaz yani hemen odin ile hazırladığınız yazılımı yükleme yapın. Cihaz açılacak.

Siz cihazı ses kısma ve home tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. PC bağlı olduğu için şarj almaya başlayacak. Reset atmaz yani hemen odin ile hazırladığınız yazılımı yükleme yapın. Cihaz açılacak.

Serdar hocam evdeki tüm kabloları denedim devamlı şarj ettiğim internete bağladığım tüm kablolar ama nafile telefon açılıp kapanıyor. Şarj almıyor

Serdar hocam evdeki tüm kabloları denedim devamlı şarj ettiğim internete bağladığım tüm kablolar ama nafile telefon açılıp kapanıyor. Şarj almıyor
Telefonu şarjı tamamen bitmesi lazım. Hiç açılmayacak şekilde bitmesi lazım. Sonra şarjı bitip hiç açılmadığı zaman yukarıda dediklerimi yapacaksınız. Şarjı biten telefon kapanıp açılmaz. Şarjı biten telefon hiç açılmaz.

Serdar hocam recovery için vaktin oldu mu? telefonun ne kadar güç tuşuna bassamda açılmıyor. Ancak kabloya bağlayınca açılıp kapanıyor tekrar. Senden ricam recovery dosyasını düzenleyebilir misin?

Geri
Üst Alt