Stock Rom Samsung Galaxy On5 (ON5 2016) SM-G5520 Global Rom

braveturks

Üye
Konu Güncellenmiştir.
Aşağıdaki işlemleri yapmadan önce;
Frp OFF
crom OFF
Oem kilidini açılması gereklidir.

Yabancı bir kaynaktan global rom buldum. Rom sürümü 6.0.1 Bu romu indirip deneyebilirsiniz. Hali hazırda telefonun içindeki yazılım ile uyumlu ise yazılım yükleme başarılı olacaktır. Aksi halde tekrar eski yazılımı yükleyip cihazı kaldırabilirsiniz.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Gizli İçerik
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için -1 adet daha mesajın olması gerekiyor.
Arkadaşlar merhaba Samsung Galaxy On5 (ON5 2016) cihazı Türkçeleştirmek istiyorum. Bu cihaz uzak doğu cihazı olduğu için Türkçe dil seçeneği içeren rom bulmakta güçlük çekiyorum. EFT ile Türkçeleştirme yapmak için stock rom indiriyorum. Boot dosyası ile cihazı rootladıktan sonra Türkçeleştirme yapacağım. İşlem başarılı olursa burada paylaşacağım.

Fakat elinde Türkçe rom olan varsa daha makbule geçer.
WhatsApp Image 2018-10-24 at 16.27.33.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben aynı cihaza chimerada 8.0 yazılım yükledim sonra ayarlardan all languageyi tıkladım türkceyi seçtim full türkce oldu

Geri
Üst Alt