İstek Samsung Galaxy On5 SM-G5501T Metro PCS Modeli Türkçe Rom

• Konbuyu başlatan anilcetin
  • Başlangıç tarihi
A

anilcetin

merhaba arkadaşımdan abd den gelme açıklamada yazan cihazı aldım cihaz ingilizce türkçe yapmayı bi türlü beceremedim bi kaç program denedim yarı türkçe oluyor türkçe rom bulabilir misiniz bu model için

merhaba arkadaşımdan abd den gelme açıklamada yazan cihazı aldım cihaz ingilizce türkçe yapmayı bi türlü beceremedim bi kaç program denedim yarı türkçe oluyor türkçe rom bulabilir misiniz bu model için
EFT Dongle Varmı Hocam EFT İle Türkce Dil Ekleyebilrsiniz.

bu programla yurtdışı abd den gelme cihaza imei atabilir miyim peki?
Bu Cihaza Daha Önceden IMEI Repair İşlemi Denemedim Ama Denemek İsterseniz Elinizde Box Olması Lazım hocam Onlar Ücretli Araclar

programı sorunsuz kurdum samsung galaxy on5 SM-G550T1 cihaza türkçe dil eklemeyi nasıl yapabilirim

dil işi de halloldu bir tek fm radyo uygulaması ve imei kaldı radyo uygulamasını nerden bulabilirim kontrol ettim radyo çipi mevcut

dil işi de halloldu bir tek fm radyo uygulaması ve imei kaldı radyo uygulamasını nerden bulabilirim kontrol ettim radyo çipi mevcut
IMEI Repair İşleminide Yakınınızda Bİ Teknik Servis Varsa Oraya Götürün Yada Z3x Cr...k Bulun İndirip Deneyin

IMEI Repair İşleminide Yakınınızda Bİ Teknik Servis Varsa Oraya Götürün Yada Z3x Cr...k Bulun İndirip Deneyin
Z3x ile denedim fakat imei atma olayı programda başarılı gözüktüğü halde telefon yeninden başlayınca imei kısmı boş gözüküyor ve sim kartı okumuyor telefon bu işlemden sonra ama yine deneyeceğim inşallah olur

denedim ama olmadı nv data yazarak deniyorum bu sefer de modemi düşürerek deneyin hatası alıyorum

SM-G550T1_7-12-2017_1-37-22_nv_data.bin bunun dışında bulamadım internette

Geri
Üst Alt