Combination Samsung Galaxy On7 SM-G600F U1 Combination Firmware

Hocam denemeden dosya paylaşmıyorum :) konuda yazdığım gibi sorunsuz yüklendi G600FY olabilir sizin cihaz onun dosyası internette mevcut
Teşekkürler. Yok benim cihazımda SM-G600F modeliydi. Bir kaç tane Combination denedim olmadı. Bende manuel kırdım. Zaten üstünde android 6.0.1 vardı.

odın modda securty jtag dısable yazıyor hat gelmıyor yardım

Tam Olarak Sorun Ne Hocam
efs yedegı dowload modda securty jtag dısable yazıyor. rom yuklendıkten sonra hat gelmıyor sım kart felan goruyo bı turlu anlamadım ekranda sınyal cekım ısaretı yerınde yuvarlak ve ortasında yan cızgı var yardım lutfen

efs yedegı dowload modda securty jtag dısable yazıyor. rom yuklendıkten sonra hat gelmıyor sım kart felan goruyo bı turlu anlamadım ekranda sınyal cekım ısaretı yerınde yuvarlak ve ortasında yan cızgı var yardım lutfen
Patch yapma şansınız varsa deneyin şebeke alınca yuvarlaktan çıkar. Tabi donanımsal değilse

bu combination ile neden frp işlemini kıramıyoruz acaba , bir video da izledim bu combination kullandı ardından tek parça rom yükledi ben bir 2 tane rom indiridm hepsi 4 parça romlar . wifi bağladıgımız anda youtube güncelleme var diyor hat takıp işlem yapmadım tabi

Geri
Üst Alt