Çözüldü Samsung Galaxy S Duos GT-S7562 Açılmıyorsa Çözümü

• Konbuyu başlatan Aydar"
  • Başlangıç tarihi
?

***"

GT-S7562 Açılmıyorsa Çözümü

S7562_A_lm_yorsa.jpg

Cihaza bir türlü yazılım atılamıyordu. Hep hata veriyordu.
Yazılımı indirin ve şekildeki gibi ayarları yapın tamamdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben bu tür açılmayan cihazlara genelde custom atarak sorunu çözüyorum. Kaç defa logo ekranında kalan yazılım yemeyen cihaza bu yöntemi denedim. Tavsiye ederim.

Selam ustalar boyle bır problemım var telefon ekran kılıtndeydı ve recovery ye gırmıyordu bu yuzden telefonu format atmak icin Yazilim yukledim ama fat.bin dosyasinda hata verdi hata zaman aşımı diye odin 3.07 yle denedim ve yazılım telefona çok rahat yüklendi ama telefon hala samsung yazısında konudaki resim gözükmediği içnde ayarları yapamiyorum bir yardımcı ola bilirmisiniz bu sorunu nasıl çözeyim

Selam ustalar boyle bır problemım var telefon ekran kılıtndeydı ve recovery ye gırmıyordu bu yuzden telefonu format atmak icin Yazilim yukledim ama fat.bin dosyasinda hata verdi hata zaman aşımı diye odin 3.07 yle denedim ve yazılım telefona çok rahat yüklendi ama telefon hala samsung yazısında konudaki resim gözükmediği içnde ayarları yapamiyorum bir yardımcı ola bilirmisiniz bu sorunu nasıl çözeyim
Sorunu çözdüm Cwm recovery yukleyerek ses kısma ses açma orta ve guc tuşna basarak recoverye gırıp telefona format atdim ve açıldı

Geri
Üst Alt