Yardım Samsung Galaxy S Duos GT-S7562 Servis Dışı Alan sorunu

vatancafe

Üye
Arkadaşlar samsung dous s7562 cihaza rom yükledim tr ve india ama bir türlü sorunu halledemedim.
Sorun; birini arama yaptığım an,arama sonlanıyor "servis alan dışı" yazıyor.Karsıya arama gidiyor .
farklı romlar denedim aynı,zar zor ime attım yine aynı,şu dörtlü romlardan atayım dedim ama ondada odin ile başlar başlamaz hata failed hatası veriyor.
Nedir bu "servis alan dışı" ?Yardımcı olan arkadaşlar için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar samsung dous s7562 cihaza rom yükledim tr ve india ama bir türlü sorunu halledemedim.
Sorun; birini arama yaptığım an,arama sonlanıyor "servis alan dışı" yazıyor.Karsıya arama gidiyor .
farklı romlar denedim aynı,zar zor ime attım yine aynı,şu dörtlü romlardan atayım dedim ama ondada odin ile başlar başlamaz hata failed hatası veriyor.
Nedir bu "servis alan dışı" ?Yardımcı olan arkadaşlar için şimdiden teşekkürler.
Hiç başıma gelmedi resim varmı hata ile ilgili ona göre bakalım.

Hiç başıma gelmedi resim varmı hata ile ilgili ona göre bakalım.
resim yok anlık oluyor.yeşil arama tuşuna basınca arama sonlandırıldı yazmıyor da servis dışında alan yazıp kapanıyor arama karşıya arama gidiyor karşı telefonu açıyor tabi konuşma yok.

resim yok anlık oluyor.yeşil arama tuşuna basınca arama sonlandırıldı yazmıyor da servis dışında alan yazıp kapanıyor arama karşıya arama gidiyor karşı telefonu açıyor tabi konuşma yok.
Farklı Bi Sımcart Denedinmi Peki Usta

Sorun halen devam ediyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorun halen devam ediyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yazılım Deneyin diyecem ama hepsini denemişsinizde böyle bi sorunla hiç karşılaşmadım daha önce çok geldi bu cihazlar elime ama böyle sorun görmedim elbet karşılaşan bi ustamız vardı yardımcı olacak

Büyük ihtimal donanimsal. Yatin bakarim elimde onunla ilgili şema varmi diye

Geri
Üst Alt