Yardım Samsung Galaxy S10 + G975F Format Atılınca IMEI Gider Mi

mhmdemn

Üye
Merhabalar. Chimera ile repair yapılmış Android 10 yüklü S10+ G975F cihazına format atarsam tekrardan sertifica patch yapmam gerekli mi? Format sonrası şebeke gelir mi?

Merhabalar. Chimera ile repair yapılmış Android 10 yüklü S10+ G975F cihazına format atarsam tekrardan sertifica patch yapmam gerekli mi? Format sonrası şebeke gelir mi?
cihazın exynos modeli formatlarsan bissuru sıkıntı ile karşılaşırsın şebeken gelmeyecek ve tekrar yenıden baslatııgında oem kılıdını açmadıgın için custom binary hatası alıcaksın en ıyısı sen hiç formatlama

IMEI gitmez şebeke de gitmez. Lakin format attıktan sonra mutlaka Wi-Fi bağlı şekilde kurulacak. Yoksa cihaz çöker. Wi-Fi bağlı şekilde kurarsanız sorun olmaz.​

2 farklı zıt görüş şimdi nasıl yapacağım ben? Cihaz formata ihtiyaç duyuyor ama riskli olacağını da söyleyen var wifi bağlı kurunca sorun çıkmaz da diyen var?

2 farklı zıt görüş şimdi nasıl yapacağım ben? Cihaz formata ihtiyaç duyuyor ama riskli olacağını da söyleyen var wifi bağlı kurunca sorun çıkmaz da diyen var?

Formatlamanız gerekiyorsa mecbur formatlayacaksınız.Serdar ustanın dediği gibi ilk açılınca wifi bağlı kurun oemi aktif edin.Bu şekilde hataya düşmez.

Formatlamanız gerekiyorsa mecbur formatlayacaksınız.Serdar ustanın dediği gibi ilk açılınca wifi bağlı kurun oemi aktif edin.Bu şekilde hataya düşmez.
Hocam daha önceden de format atmıştım birinde şebeke gitti patch istemişti chimeradan sanki bir başka formatta da patch istemeden direk imei status Ok olup şebeke gelmişti. Telefonda Magisk Root var. Şimdi tam dediğiniz gibi yapsam şebeke gitmez değil mi? Benim için çok önemli şebekenin gitmemesi. İmei repairi yine bu siteden ustalara yaptırmıştır.

Geri
Üst Alt