Yardım Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975 OEM Kilidi Yok

y_catar

Üye
Cihazimin modeli G975F. Gelistirici seceneklerini aktif edeli 2 hafta olucak ancak oem kilidi gelmiyor. Bunla ilgili ozel birseymi yapmak gerekiyor acaba

Cihazimin modeli G975F. Gelistirici seceneklerini aktif edeli 2 hafta olucak ancak oem kilidi gelmiyor. Bunla ilgili ozel birseymi yapmak gerekiyor acaba
Cihazın yazılım bilgileri nedir?
Amerika cihazı ise olmaz zaten

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200515-172012_Settings.jpg
    Screenshot_20200515-172012_Settings.jpg
    473.2 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20200515-172004_Settings.jpg
    Screenshot_20200515-172004_Settings.jpg
    389.3 KB · Görüntüleme: 25
Cihaz 15 20 gundur wifiye bagli ama gelmiyor devamli bakiyorum ama. Baska bir yontemi varmi acaba

cihazı recoveryden sıfırlayıp denediniz mi ?

cihazı wifiye bağlayın bir google hesabı ve kilit ekleyin yeniden başlatın gelicektir olmazsa sıfırlayıp tekrar deneyin işlemi

cihazı wifiye bağlayın bir google hesabı ve kilit ekleyin yeniden başlatın gelicektir olmazsa sıfırlayıp tekrar deneyin işlemi
malesef bu sabah 3 kere denedim bir turlu değişmedi. recoveryiden sıfırladım wifiye baglayıp google hesabı ve kilit ekledim ama ne yaptıysam oem gelmedi. Oem gelmediği içinde imei kayıt ettiremiyorum :(

malesef bu sabah 3 kere denedim bir turlu değişmedi. recoveryiden sıfırladım wifiye baglayıp google hesabı ve kilit ekledim ama ne yaptıysam oem gelmedi. Oem gelmediği içinde imei kayıt ettiremiyorum :(
How to fix the missing OEM Unlock button on the Samsung Galaxy S9/S8/Note 8
bu yonetme bakın samsung cozum sitesinden buldum combinaiton da işe yarayablir
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

olmadı stock rom atın hocam dedğim yontemlerde cozume ulastım

Geri
Üst Alt