İstek Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975F IMEI Repair Sonrası Sıfırlama ve Yedek Sorunu

• Konbuyu başlatan muzaffer72
  • Başlangıç tarihi
M

muzaffer72

Merhaba gelem guncellemeyle telefonuma imei atacam ama yaklasik 30 bin dosya forograf mevcut telefonda. Epey uzun suruyor aktarmasi. Imei atma sirasinda octopus telefonu sifirlatiyor mu yoksa sifirlamadan yapabiliyor mu. Telefonum 975f samsung s 10 plus. Bilgi olan varsa paylasirsa cok sevinirim

Merhaba gelem guncellemeyle telefonuma imei atacam ama yaklasik 30 bin dosya forograf mevcut telefonda. Epey uzun suruyor aktarmasi. Imei atma sirasinda octopus telefonu sifirlatiyor mu yoksa sifirlamadan yapabiliyor mu. Telefonum 975f samsung s 10 plus. Bilgi olan varsa paylasirsa cok sevinirim
eğer telefonunuz rootluysa gideceğini sanmıyorum fakat root atarsanız silinme ihtimalı olabilir

onun haricinde octoplus silmez sanırım elime gelmediği için henüz deneyemedim

Son düzenleme:
imei atmak suctur..sadece cıhazın ımesı duzeltılebılır..işlem yaparken bılgılerınız ucmaz.lakın root yaparken sıfırlama ısteywebılır..yedekleme yapmalısınız

Octopus huawei ye imei atinca sifirladi. Cekindim atmaya.
Beyfendı çok actıf kullandıgımız bır box samsunglarda.huaweı modu farklıdır..lütfen bıraz saygı..kjorkuyla yapmak başarısızlıktır..o zaman bu işi bırakın..

Hayır Sıfırlama Yapmaz Sadece İmei Repair Yapar.

Bu cihazın U7 6. ay romunda imei repair yapılabiliyormu

Geri
Üst Alt