odunbey

sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar
Bu konuda sizlere Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975F U3 Android 9.0 cihazına uygun root dosyasını paylaşacağım

Gizli İçerik
Bu Dosyayı Sadece VIP Üyeler Görüntüleyebilir.
Only VIP Members Can View This File.

VIP ÜYELİK ALMAK İÇİN
vip-png-300x300.png
Gizli İçerik

Son düzenleme:
u3 yazılım dosyası ındırdım yukledım sıfırladım sonra odin ile dosya yükleme esnasında product yazısında kalıyor odinle yarıya kadar gelıyor ilerleme olmuyor yardımcı olabılırmısınız oem lock acık oldugu halde download motta kapalı görünüyor oem lock on u yazıyor

u3 yazılım dosyası ındırdım yukledım sıfırladım sonra odin ile dosya yükleme esnasında product yazısında kalıyor odinle yarıya kadar gelıyor ilerleme olmuyor yardımcı olabılırmısınız oem lock acık oldugu halde download motta kapalı görünüyor oem lock on u yazıyor
bootloader var bu modelde bootloader actın mı ?

ROT SONRASI ACILIS EKRANINDA RESETLERSE ELLE FORMATA ALIN FABRIKA AYARI YAP OK. AÇAR CİHAZ...

hayır bootloader açmadım nasıl açılır z3x chimera ve mıracle var elımde chımeradan rmm yaptım hata verıyor

ustalarım dediklerinizi harfiyen yapıyorum cihaz kendini resetleyip duruyor format atamıyorum cihaza

Senin Bootloader kilitin kapalı o yüzden alıyorsun hatayı oem ise sahte açık görünüyor. Önce Bootloader kilit aç ve oem kontrol et pasif aktif görünecektir.

ustalarım dediklerinizi harfiyen yapıyorum cihaz kendini resetleyip duruyor format atamıyorum cihaza
arkadaşın dedıgı gıbı once bootloader acman gerekli
cihazı donwload ekranına gırmeden oınce ses acma tusuna uzun basılı tut orda soruyor bootlaoder acılsınmı dıye tekrar
ses acma tusu ıle onay ver acılacaktır

Ustam Ben yazılımı atarken, "PRODUCT" ta takılı kalıyor.

Ustam denedim, yine aynı hata. O yazılımın tamamını yükleyip de tekrardan denedim, yine aynı hata.

Ustam yazılımda "CSC" alıyodum, ayrı, ayrı yükleyince sorun çıkmadı.
Teşekkür ederim yardımınız için.

home csc paylaşabilecek olan varmı arkadaşlar
tüm yazılımı indirmesek olmazmı acaba

Merhaba arkadaşlar
Bu konuda sizlere Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975F U3 Android 9.0 cihazına uygun root dosyasını paylaşacağım

Cihazın oem kilidini ve bootloader kilidini açtıktan sonra
Ekte verdiğim dosyayı
Odin aracı ile AP kısmından seçin CSC kısmına cihazın yazılımdan HOME CSC seçerek flash işlemini başlatın
cihaz acılınca
Magisk Menager.apk kurun işlem bu kadar.
Ekli dosyayı görüntüle 8240

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
cihaz resetliyo

Root sonrasında telefon açılırken logonun altında kırmızı uyarı yazısını nasıl sileriz bilgisi olan var mı?

Geri
Üst Alt