Yeni çıkan android 10 güncellemesini yüklersek repair şansını kaçırır mıyız yoksa geri dönüşte sıkıntı olmaz mı?

imie işlemi görmüş cihazıma Android 10 kurmak istiyorum yardımcı olabilecek var mı acaba İstanbul içi?

Sevgili arkadaşlar, İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.
Yurtdışı s10 plus almak istiyorum.
Imei repair konusunda bana yardımcı olabilecek birisi varmı ?
(ücreti mukabilinde tabiki)

Sevgili arkadaşlar, İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.
Yurtdışı s10 plus almak istiyorum.
Imei repair konusunda bana yardımcı olabilecek birisi varmı ?
(ücreti mukabilinde tabiki)
Cihazı alın yardımcı oluruz.​

Şu hususu anlayamadım. Chimera ile server imei repair işlemleri arasında ne gibi farklılıklar var? Server imei repair için çok yüksek meblağ isteniyor.

Şu hususu anlayamadım. Chimera ile server imei repair işlemleri arasında ne gibi farklılıklar var? Server imei repair için çok yüksek meblağ isteniyor.
Server ile yapılan modeller chimera ile vs hiç bir box ile olmadığı için yüksek fiyatlar veriliyor

Server ile yapılan modeller chimera ile vs hiç bir box ile olmadığı için yüksek fiyatlar veriliyor
1.Hocam chimera tool dediğimiz usb dongle sanırım.
2.G975F cihaza imei atmak için yalnızca chimera tool'a mı ihtiyacım var?
3.Chimera tool ile imei atıldıktan sonra telefonum otomatik güncellemeleri alabilecek mi, güncellemeden sonra sorunsuz çalışır mı?
4.Chimera ile bir kere imei repair yapıldıktan sonra cihazın kapanma durumu olmaz değil mi? (imei klonlanması vs. hariç)
5.Imei repair işlemini en temel düzeyde adım adım anlatılan bir sayfanız var mı acaba?
Kusura bakmayın. Acemi olduğum için kafamda birçok soru mevcut. Sayfaları okudum ama Kredi, cert, chimera, server derken kafam iyice allak bullak oldu. :)

1.Hocam chimera tool dediğimiz usb dongle sanırım.
2.G975F cihaza imei atmak için yalnızca chimera tool'a mı ihtiyacım var?
3.Chimera tool ile imei atıldıktan sonra telefonum otomatik güncellemeleri alabilecek mi, güncellemeden sonra sorunsuz çalışır mı?
4.Chimera ile bir kere imei repair yapıldıktan sonra cihazın kapanma durumu olmaz değil mi? (imei klonlanması vs. hariç)
5.Imei repair işlemini en temel düzeyde adım adım anlatılan bir sayfanız var mı acaba?
Kusura bakmayın. Acemi olduğum için kafamda birçok soru mevcut. Sayfaları okudum ama Kredi, cert, chimera, server derken kafam iyice allak bullak oldu. :)
Chimera bir tooldur account ve dongle olarak satılır sizin cihazınız için yeterli imei repair yapıldıkdan sonra güncelleme almaz

Geri
Üst Alt