Yardım Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975N Yazılım İsteği

PowerFull

Üye
Bu sürüm için en global olan sürüm KOO kore sürümü mü diğerlerinde operatör romları sanırım birde bu cihaz için twrp G975F için olan mi elinde olupda paylaşa bilecek arkadaş varmi acaba ?

Fotoğraf da paylaştım romları hangisi daha global olur sade ve TR dil olan.
Birde Android 10 Uygun twrp varsa elinizde paylaşırsanız çok sevinirim

Aklıma takılan bir soruda Chimera Box ile rep olan cihazlarda 1 2 saat mobil veri kullanımında 1 sn gibi kopma oluyor farklı romlarda denedim başına gelen varmı
Normal kullanimda sorun yok ama online bir oyun veya skype gibi programlari Mobil veride kullanınca konuşma kopuyor başına gelen varmi bende Note9 da oluyor bu hata farkli rom ve sürümlerde rep yaptım yine ayni sorun devam ediyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200127-122757.jpg
    Screenshot_20200127-122757.jpg
    42.1 KB · Görüntüleme: 23
Birde uzaktan Teamviever ile bağlanıp cert pach yapan varmi chirmera ile ücreti yazarsa sevinirim

Bu sürüm için en global olan sürüm KOO kore sürümü mü diğerlerinde operatör romları sanırım birde bu cihaz için twrp G975F için olan mi elinde olupda paylaşa bilecek arkadaş varmi acaba ?

Fotoğraf da paylaştım romları hangisi daha global olur sade ve TR dil olan.
Birde Android 10 Uygun twrp varsa elinizde paylaşırsanız çok sevinirim

Aklıma takılan bir soruda Chimera Box ile rep olan cihazlarda 1 2 saat mobil veri kullanımında 1 sn gibi kopma oluyor farklı romlarda denedim başına gelen varmı
Normal kullanimda sorun yok ama online bir oyun veya skype gibi programlari Mobil veride kullanınca konuşma kopuyor başına gelen varmi bende Note9 da oluyor bu hata farkli rom ve sürümlerde rep yaptım yine ayni sorun devam ediyor.
Ustam bu cihazdan elime geldi TWRP ile F modeline çeviren yazılımlara baktım ama olmadı aşagıdaki yazılımı yükleyebilirsin yarı halde Türkçe dil oluyor Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975N U3 Android 10 Yazılım Dosyası

Geri
Üst Alt