Kayseri için s10 için yardımcı kim olabilir

Nereye kargo üstat birde uzak bağlantı ile yapılma imkanı yok mu

merhabalar s10 a malum işlem yapılmış bir şekilde aldım cihazı sıfırladım daha sonra kurulumu yaptım 5 gün felan kullandım tekrar sıfırlamam gerekti orjinal sıfırla tuşuna bastım cihaz yeniden başlatıldı ve sıfırlanmadı bende recovery ayarlarına girdim factory reset yaptım bide factory cache olması gerek onu yaptım cihazı açtım hat geldi imei silinmemişti kurulumu yaparken googlenin güncellemeler denetleniyor yazında kaldı 15 dk bende bi yeniden başlatayım dedim ve bu resimdeki çıkıyor ve kapanıyor ne odine giriyor ne kurtarmaya ancak bilgisayara bağlanınca odine giriyor şimdi ne yapmam lazım stock rom felan yüklesem malum işleme bir şey olurmu? tekrarmı atmak gerekir yoksa bir şey olmazmı?
ed5646f2-2e15-478f-a0e6-1546a97a5127.jpg

merhabalar s10 a malum işlem yapılmış bir şekilde aldım cihazı sıfırladım daha sonra kurulumu yaptım 5 gün felan kullandım tekrar sıfırlamam gerekti orjinal sıfırla tuşuna bastım cihaz yeniden başlatıldı ve sıfırlanmadı bende recovery ayarlarına girdim factory reset yaptım bide factory cache olması gerek onu yaptım cihazı açtım hat geldi imei silinmemişti kurulumu yaparken googlenin güncellemeler denetleniyor yazında kaldı 15 dk bende bi yeniden başlatayım dedim ve bu resimdeki çıkıyor ve kapanıyor ne odine giriyor ne kurtarmaya ancak bilgisayara bağlanınca odine giriyor şimdi ne yapmam lazım stock rom felan yüklesem malum işleme bir şey olurmu? tekrarmı atmak gerekir yoksa bir şey olmazmı?Ekli dosyayı görüntüle 9078
Cihaza uygun yazılımı indirin ve yazılımı telefona atın ama daha sonra tekrar patch işlemi yapmak gerekecektir
Bunun içinde elinizde ücretli araçlar olması gerekmektedir

Arkadaşlar Merhaba s10 plus da malum ımeı repair için Bolu da yapabilecek var mıdır? Varsa ücret nedir.

Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Samsung Galaxy S10 SM-G973F U3 IMEI Repair İşlemi Nasıl Yapılır Onu Anlatacağım
Bu İşlemleri Yapabilmeniz İcin Elinizde Chimera Box Olması Gerek
Bunlar Ücretli Bi Aractır
Genelde Ceptelefonu Tamiri Yapan Yerlerde Mevctuur

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]

merhaba. s10 plus çift hatlı repair atılı cihazımı nasıl Android 10 yükleye bilirim? otomatik güncellemede "İşletim sistemi yetkisiz bir şekilde değiştirildi " yazıyor. Smart Switch ile mi yapmalıyım. ? Yada nasıl yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

merhaba. s10 plus çift hatlı repair atılı cihazımı nasıl Android 10 yükleye bilirim? otomatik güncellemede "İşletim sistemi yetkisiz bir şekilde değiştirildi " yazıyor. Smart Switch ile mi yapmalıyım. ? Yada nasıl yapmalıyım yardımcı olur musunuz?
Odinle Yükleyebilrsiniz Ama Cihazın Şebekesi Gider Tekrardan Rootlanp Boxla Patch Ypılması Gerek

Geri
Üst Alt