Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Samsung Galaxy S10 SM-G973F U3 IMEI Repair İşlemi Nasıl Yapılır Onu Anlatacağım
Bu İşlemleri Yapabilmeniz İcin Elinizde Chimera Box Olması Gerek
Bunlar Ücretli Bi Aractır
Genelde Ceptelefonu Tamiri Yapan Yerlerde Mevctuur

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]

Hocam emeğine sağlık teşekkürler, ben s10 telefonuma imei repair ve patch cert işlemini yaptim hat geldi sikinti yok fakat sunu merak ediyorum. Bu islemden sonra telefonuma orjinal rom kursam tekrar veya guncelleme yapsam yapılan imei repair islemi ve patch cert islemi bozulur mu?

Bozulur
Hocam emeğine sağlık teşekkürler, ben s10 telefonuma imei repair ve patch cert işlemini yaptim hat geldi sikinti yok fakat sunu merak ediyorum. Bu islemden sonra telefonuma orjinal rom kursam tekrar veya guncelleme yapsam yapılan imei repair islemi ve patch cert islemi bozulur mu?
ustam bozulur

te
Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Samsung Galaxy S10 SM-G973F U3 IMEI Repair İşlemi Nasıl Yapılır Onu Anlatacağım

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]
teşekkürler

teşekkürler
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Emeğine sağlık abi
teşekkürler
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

teşekkürler

s10 g973f cihaz android 10 var magisk patchle root yaptım fakat chimera repair yaparken hali hazırdaki imei okuyor sonra telefon başdan başlatıyor ve başarısız hatası alıyorum sebebi ne olabilir? android 10dan dolaymı bir sorun var anlamadım downgrade yapsam çözülürmü?

s10 g973f cihaz android 10 var magisk patchle root yaptım fakat chimera repair yaparken hali hazırdaki imei okuyor sonra telefon başdan başlatıyor ve başarısız hatası alıyorum sebebi ne olabilir? android 10dan dolaymı bir sorun var anlamadım downgrade yapsam çözülürmü?
Elinde z3x varsa Repair'i onunla yap. Patch işlemini sonra yaparsın chimera ile veya 5 6 sefer üst üste dene yazar. En kötü ihtimal syo k yazılımı yükle. Repair yap. Sonra root ve patch.

Elinde z3x varsa Repair'i onunla yap. Patch işlemini sonra yaparsın chimera ile veya 5 6 sefer üst üste dene yazar. En kötü ihtimal syo k yazılımı yükle. Repair yap. Sonra root ve patch.

root yapmadan yazınca oluyor. sonradan patch işlemi için root yaptım çözdüm teşekkürler

Galaxy s10 dual plus'a izmir içi android 10 için nerede ımeı repair yaptırabilirim?
Birde son olarak telefon yedeğim imei repair işleminden sonra gider mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Telegram ve WhatsApp yazıyorum ancak dönüş yok. S10 plus ve note 10 plus yurtdisi cihazlarım var. Yardimci olabilir misiniz?

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]
Hoc

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]
Hocam gümüşyakadayim size nasıl ulaşabilirim

Geri
Üst Alt