Cvt

VIP Üye
Merhaba Gsmturkey.net'in değerli üyeleri bu konumda size Samsun S10 cihazına ait u4 yazılımı ve root dosyasını paylaşacam. İndirdiğiniz yazılımı telefonunuza flaşlayın daha sonra root dosyasını Odin AP kısmından seçerek CP bölümünden ise HOME SCS seçip ikisini beraber flaşlayın. Daha sonra telefonunuza Magisk Apk kurun telefonunuz rootlanmış olacaktır.

File name: SM-G973F_1_20200203182415_pimxj0tj3a_fac
Model: Samsung SM-G973F
Operating system: Android Q 10
Firmware: G973FXXU4BTA8
Region: ORX
Country:
sk.png
Slovakia
Description: Orange, T-Mobile SK, O2 SK

Gizli İçerik
YAZILIMI İNDİRMEK İÇİN TILKLAYIN

Gizli İçerik
ROOT DOSYASINI İNDİRMEK İÇİ TIKLAYIN

ELINE SAGLIIK
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ozur dilerim boyuk harf icin kucuk yaziyorum buyuk gidiyor

basqa yerde yaib kopy edib buraya atiyorum onda duzleyior

rmm kilidi vardır
hayir yok telfon bootloader aciq her sey ediyorum sonunda
magisk yukluyorum root olmadi gosteryiyor

magisk pach ile yapdim normal gidiyor hard reset yapiyorum magisk yukledim yinede olmadi

rmm kilidi vardır

sonunda u3 boot file root oldu )))

Son düzenleme:
bu rootu s10+'ta denedim oldu işlem bitince root görünmüyor magisk Manager kurduktan sonra CMD ekranından "adb reboot recovery" komutunu yazın cihaz kapanacak ama recovery'de açılmayacak tekrar masaüstüne dönecek ve cihazdaki root görünecek. paylaşım için teşekkürler.

magisk pach ile yapdim normal gidiyor hard reset yapiyorum magisk yukledim yinede olmadi

sonunda u3 boot file root oldu )))
u3 rot oldu mu peki usta

merhaba root yaparken oem lock hatası alıyorum oemi kapatmammı lazım ? tesekkurler

hayır açık olmalı genede oem hatası alıyorsan cihazda rmm vardır
botloader kapalıymış açtım root la home cscyi yükledim şimdide bootloder den geri resetliyor açmıyor bi türlü

botloader kapalıymış açtım root la home cscyi yükledim şimdide bootloder den geri resetliyor açmıyor bi türlü
hard reset yaptım acılınca magisk kurcam olcak inşallah

hard reset yaptım acılınca magisk kurcam olcak inşallah
hersey tamam en son birdaha hard reset yaptım acıldı magisk managerde kurdum ama root olmamıs gözüküyor bu bootloaderden sonra hard reset yaptım diyemi olmadı birdahamı root dısyasını flaslamam lazım size zahmet tesekkurler

Son düzenleme:
bu rootu s10+'ta denedim oldu işlem bitince root görünmüyor magisk Manager kurduktan sonra CMD ekranından "adb reboot recovery" komutunu yazın cihaz kapanacak ama recovery'de açılmayacak tekrar masaüstüne dönecek ve cihazdaki root görünecek. paylaşım için teşekkürler.
magisk içindenmi yapılıyor?

dostlarım halen bir sonuca varamadım daha önce yapanlardan yardım bekliyorum rica ediyorum kaldım böyle servise oluyor diye aldım cihazı harfiyen uyguladım magisk managerde root gözükmüyor bi türlü tesekkurler.

dostlarım halen bir sonuca varamadım daha önce yapanlardan yardım bekliyorum rica ediyorum kaldım böyle servise oluyor diye aldım cihazı harfiyen uyguladım magisk managerde root gözükmüyor bi türlü tesekkurler.
sorunu buldum cp den değil csc den home csc yi yüklicez tesekkurler hersey için

Geri
Üst Alt