Samsung Galaxy S10 SM-G973F U8 IMEI Repair

DalgaGurcu

Üye
selam aleykum elimde g973f u8 modeli var bunun icin imei onarimi yapmak istiyorum sizce mumkunmudur

Aleyküm selam bende bekliyorum o imei onarımını fakat şuan mümkün değil, güncellemeyi beklememiz gerek.

eyvallah sağol
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

sağol varol teşekkürler

Chimera güncelleme yayınladı diye biliyorum acaba deneyen oldu mu

Kendi kullandığım cihaz var U4 plaka tamam ama cihaz fırın gibi aşırı ısınıyor eğer deneyip de sonuç alan olduysa U8 güncellemeye niyetim var ustalarımız bilgi verebilirse çok sevinirim

Chimera desteğe mail attım verdikleri sonuç olumlu ama denemeye cesaret edemiyorum elinde cihaz olan varsa deneyebilirse sevinirim

Screenshot_20201001-114341_Gmail.jpg

Screenshot_20201001-114349_Gmail.jpg

s20 de denedım olumsuz s10 da denıcem haber yayınlıcam bırazdan

Ustam var mı bir gelişme?

Son düzenleme:
Telefonun kendi imeisi tamir edilebiliyormuş şu an. imei değiştirme olayı ise henüz olmuyormuş. patchcert 'in güncellemesini beklemek gerekiyormuş. Az önce chimera destekten bir görevliye sordum. Bunları söyledi. (s10 plus GM 975F için sordum. ) s10 u8 için de durum aynı sanırım.

Evet ustalar orijinal noları geri döndürebilirsiniz ama patch olmuyor

malısef s10 da olmuyor hatta bugun a520 geldı u15 versıyon o da olumsuz hala mayıs sonrası guncel olan hıc bır makına olmuyor. beklıcez

Merhaba arkadaşlar,
Bende bugün chimera sitesinde biraz gezdim desteklenen firmwareler içerisinde benim s10 üzerindeki FW de mevcut. Bu U8 içinde güncelleme geldi mi demek?
2020-10-15_08h27_52.png

Arkadaşlar bugün yeni bir güncelleme yayınlandı. Acaba bizim telefonlara yarar bı güncelleme mi

ChimeraTool download
Version26.32.0936
Release date: Oct 15, 2020
Size72.79 MB

Oct 15, 2020
26.32.0936
#42 BiWeekly Update Summary - Samsung FIW, Fixes and Improvements
First in the World Samsung

Added Read Codes Online for Exynos N20 models (sm-n980f, sm-n981b, sm-n985f, sm-n986b) (Root: Yes)

New features and improvements:

Samsung: improved Carrier Relock for the lasest firmwares (affected carrier IDs: T-Mobile (TMB, TMK), Verizon (VZW))
Samsung: improved CSC change for the latest firmwares
Samsung: improved Read Codes Online for new security Qualcomm models

Arkadaslar beklenen güncelleme bugün geldi benim telefobu uzaktan test etmek isteyen varsa gonulluyum :)

Arkadaşlar,
Müjde yeni güncelleme ile işlem tamamdır, sağolsun telefonumu @adnanmirsad56 ustamızın eline teslim ettim, biraz uğraş sonunda halloldu.

Cümleten geçmiş olsun:) .
Kardeşim bende yaptım da tekefonu yeniden başlatınca tekrar sertifika uçtu acaba sende öyle bı durum varmı

Geri
Üst Alt