status ok verıyor ama makına kapatıp bıkac kere acınca root sılınıyor ama status ok eskı numaraları gerı yazıyorum sebeke gelıyor anlamadım gıtıı

status ok verıyor ama makına kapatıp bıkac kere acınca root sılınıyor ama status ok eskı numaraları gerı yazıyorum sebeke gelıyor anlamadım gıtıı
Daha eski tarihli bir yazılım yükleyip onunla işlemleri yapın ustam

root ta var bı sıkıntı root bu sekılde bı turlu ap den olmuyor ilk acılısta oluyor 2 defa kapatıp acınca sılınıyor

root ta var bı sıkıntı root bu sekılde bı turlu ap den olmuyor ilk acılısta oluyor 2 defa kapatıp acınca sılınıyor
Yeni yazılım indirin yükleyin sonra eft ile ap dosyasını seçerek root yapın

hallettım arkadaslar yardımlarınız ıcın tesekkur ederım konu kapanmısdır

G975F cihaz U7 ye güncellenmiş. Root mevcut. İmei status ng'de kalmış. Bunun bir çözümü var mı? U4 e dönüş mümkün mü? Combination rom ile vs. Yardımcı olursanız sevinirim

G975F cihaz U7 ye güncellenmiş. Root mevcut. İmei status ng'de kalmış. Bunun bir çözümü var mı? U4 e dönüş mümkün mü? Combination rom ile vs. Yardımcı olursanız sevinirim
Dönüş mümkün değil. U7 eski sürümü ve eng denemek lazım. Olmuyorsa onlarda Chimera Tool güncelleme yapmasını beklemek lazım.

g975f u7 imei repair yaptim , patch olmadi.wimdi kendi imeisine donmek istiyorum unsupported modem yaziyor. yazilim june 1 2020 dir .

Geri
Üst Alt