Samsung Galaxy S10 + SM-G975F U7 Server IMEI Repair İşlemi

ferid14563

Üye
arkadaslar selam. samsing s10+ g975f u7 chimera guncellenmesini gozlemeye vakit yok musteri ile papaz olmusam.cihazi imei repaid yaptin patch certifikate olmadi simdi kendi imeisine donmek istiyorum chimera modem not supported hatasi veriyor. eski romlari denedim degisiklik yok. acil server uzerinden kendi imeisini onarmaq lazimdir. lutfen yardimci olan arkadaslar iletisime kecsin .

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.
Whatsapp İrtibat Numaramız:
+964 751 031 2945
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
Telegram Adresimiz:
https://t.me/gsmturkeynet

sorunun çözüldümü bende a50 cihaz yüzünden papaz olacak duruma gelmek üzereyim server üzerinden masrafı ne

Olmuyor,
Mayıs sonrası güvenlik alan cihazlar sunucudan da olmuyor.

ustam siz daha iyi bilirsiniz gelmicek mi güncelleme

Arkadaslar guncellenme geldikde u5 u6 u7 birdnmi gelicek? yeni mayis haziran icinmi geliyor yoksa binary icinmi

Güncelleme geldiği zaman sitede konularını açarız

Ya gelmedimi hayla bu guncellenme papaz olduk musterilerle

arkadaslar selam. samsing s10+ g975f u7 chimera guncellenmesini gozlemeye vakit yok musteri ile papaz olmusam.cihazi imei repaid yaptin patch certifikate olmadi simdi kendi imeisine donmek istiyorum chimera modem not supported hatasi veriyor. eski romlari denedim degisiklik yok. acil server uzerinden kendi imeisini onarmaq lazimdir. lutfen yardimci olan arkadaslar iletisime kecsin .

chimera dun yeni guncelleme yaptı simidi eski no larını geri yazabilirsin sonra iade et gitsin cihazı bende az once s10+ U8 eylül guncellemesine orginal nolarını geri yazdım

Yeni gelen güncelleme ile u7 veya u8 'e imei repair yapabiliyor muyuz şu an?

chimera dun yeni guncelleme yaptı simidi eski no larını geri yazabilirsin sonra iade et gitsin cihazı bende az once s10+ U8 eylül guncellemesine orginal nolarını geri yazdım
usta eski imeisini vurdukda sebeke geldimi? Bende eski imesini vyrdum sebeke gelmedi ama eski imeisinin borcu odenib deye gelmeli idi notmalda sebeke eski imeisini vurdukda normalda patch certifikate gerekli degildi

usta eski imeisini vurdukda sebeke geldimi? Bende eski imesini vyrdum sebeke gelmedi ama eski imeisinin borcu odenib deye gelmeli idi notmalda sebeke eski imeisini vurdukda normalda patch certifikate gerekli degildi

Orijinal Hali bir kere bozuldu mu orijinale dönmeniz fark etmiyor. Patch Cert yapılması gerekli. Ancak EFS yedeğini aldıysanız cihazın onu yazarak şebeke gelmesi mümkün, aksi halde orijinale dönünde olmuyor. Yoksa aylardır çekmecede bu kadar cihaz birikmezdi :) Keşke olsaydı

Orijinal Hali bir kere bozuldu mu orijinale dönmeniz fark etmiyor. Patch Cert yapılması gerekli. Ancak EFS yedeğini aldıysanız cihazın onu yazarak şebeke gelmesi mümkün, aksi halde orijinale dönünde olmuyor. Yoksa aylardır çekmecede bu kadar cihaz birikmezdi :) Keşke olsaydı

usta cihaza orginal imeilerini geri yazarsan cert pass oluyor efs reset felan yapmadıysan chimera onu destegini yeni ekledi eski haline geri getirebiliyorsun ben 2 tane S10+ eski imeilerini geri yazdım

Ustalar G973F U4 knox 0x1 bu cihaza U7 yüklenip cert ya da server ile repair yapmak mümkün mü?

Usta kendi efs nin yedegini almisdim, ama efs yedegini alarken binary u7 idi, wimdi ama cihaz binary u8 di ,u7 oldugu zaman yedeg aldigim efsi vursam orginal halina donermi? Yeni orginal imeisini vursam patch yapmadan sebeke gelermi?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

efs nin yedegini aldim, sonra cihaza baska efs vurdum cunki cihaz samsung yazisinda takildi kaldi, basqa bir s10 plusun efsni vurdum acildi, ama binary 8 e yuksektdim sonra vurdum.
Sonra imei repair yapdim ama sebeke ng da kaldi.
yardimci olursaniz sevinirim, musteri ile baya palaz olmuwum

Geri
Üst Alt