Samsung Galaxy S2 GT-I9100 Dosyalar Silinmiyor

sirxan

Üye
selam alekum elimde galaxy s2 cihazi var telfonun hafizasinda olan dosyalar var silinmiyor, Hard Reset atdim silimedi, Yazilim atdim yine ayni sey ne aptimsa olmadi bu konuda bilgisi olan varmi

Çözüldü
selam alekum ustam sorun cozuldu
arma yerinde *#9900# yaziyiyoruz acilan sayfa SysDump,
ve (Delete dumpstate/logcat) dokunun Delete yazar
sora,Ayarlar,Kayt yeri, USB bellegi bicimlendir tkliyoruz 1 dakaya kadar bicimlendirme islemi suruyo ve telfonu yeniden baslatiyoruz islem bu kadar.format, 4 parcali rom, CSC de denedim olmadi..

Moderatör tarafında düzenlendi:
telfona hafiza sorunu var sanirim telfonda resim cekitiyde bile telfonda yeterli hafiza yok diyo sorun ne ola bilir?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    279.9 KB · Görüntüleme: 16
selam alekum elimde galaxy s2 cihazi var telfonun hafizasinda olan dosyalar var silinmiyor, Hard Reset atdim silimedi, Yazilim atdim yine ayni sey ne aptimsa olmadi bu konuda bilgisi olan varmi
İndir burdaki 4 parçalı yazılı yükle sorunun düzelecektir, kolay gelsin

Sorun çözüldü mü?
sora,Ayarlar,Kayt yeri, USB bellegi bicimlendir tkliyoruz 1 dakaya kadar bicimlendirme islemi suruyo ve telfonu yeniden baslatiyoruz islem bu kadar.format, 4 parcali rom, CSC de denedim olmadi..

Konuya ekliyorum geçmiş olsun

Geri
Üst Alt