Yardım Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985F U3 IMEI Repair

Cihazın EFS si bozuluyor repair isleminden sonra. Orijinal imeileri donseniz dahi şebeke alamazsınız patch işlemi yapmadan. Yani anlayacağınız dilden söylemek gerekirse, yasal kayıt dahi yapma şansınız yok. Ancak Boxların güncelleme almasını bekleyebilirsiniz.

Teşekkürler. Peki son soru. Bu cihazı yapan kişi bunun sertifikası henüz Türkiye'de henüz yok o yüzden şebeke almıyor, ancak yurtdışında bu cihaz kullanılabilir dedi. Sizce doğru mu? Doğruysa yurtdışına geri göndereceğim.

Teşekkürler. Peki son soru. Bu cihazı yapan kişi bunun sertifikası henüz Türkiye'de henüz yok o yüzden şebeke almıyor, ancak yurtdışında bu cihaz kullanılabilir dedi. Sizce doğru mu? Doğruysa yurtdışına geri göndereceğim.
IMEI Repair yapılmışsa patch yapmadan şebeke vermez

Arkadaşlar bende de var s20 plus u2 güncellemesi bekliyoruz yanlız ben bunu alırken cihaza İşlem yapacak kişiye işlem olup olmayacagini sordum olur demesi üzerine cihazı aldım o da esnaf bende esnafim getirdim işlem için işlem yaptı ve IMEI ler NULL oldu kayıt da olmadı eski imeiler de gitti.hala bekliyoruz.ben bu adama ağzımı açıp tek kelime etmedim.Mayıs guncellemesi alan cihaza işlem yapılmayacağını bilmiyordu bu güncel bilgiye sahip değildi bahsettiğim zaman Haziran ayı hala bekliyoruz.onun bilgisizliği yüzunden mağdur olduk siz olsanız napardiniz yada şuan için naparsiniz.

Merhaba, chimera güncellemesi gelmiş, birisi kontrol edebilir mi G985F U3 destekleniyor mu?

Merhaba, chimera güncellemesi gelmiş, birisi kontrol edebilir mi G985F U3 destekleniyor mu? Bu arada gsmturkey telegram kanalında beklenmem söylendi ben de bekliyordum ve birisi beni banlamış işlem yaptırmak istiyordum G985F için yardımcı olur musunuz.

Geri
Üst Alt