Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988B U14 IMEI Repair

Merhabalar,
Kullanmakta olduğum Samsung S20 Ultra (SM-G988B/DS) Model telefonum için imei tamir işlemini aylardır denemeler yapmamıza rağmen çözemedik.

Ücretli olarak bu konuda yardımcı olabilecek kullanıcılar varsa iletişime geçerseniz sevinirim

Screenshot_20221013-181706_DeviceKeystring.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar bir gelişme var mı acaba yeni sürüme desteğin gelip gelmediğini nasıl kontrol edebilirim ?

Merhabalar,
Kullanmakta olduğum Samsung S20 Ultra (SM-G988B/DS) Model telefonum için imei tamir işlemini aylardır denemeler yapmamıza rağmen çözemedik.

Ücretli olarak bu konuda yardımcı olabilecek kullanıcılar varsa iletişime geçerseniz sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle 18758

Merhaba , SM G988B/DS modeline sahibim bende Almanyadan getirttim fakat GsmTurkey WhatsApp iletişiminden kayıt olmadığını öğrendim . Siz kayıt ettirebildinizmi acaba ?

Ne yazıkki hayır, cihaza güncelleme yapmadan bekliyorum uygun sürüm çıktığında imei atılabilecek bir kac ay içinde çıkar muhtemelen.

Şu anda boxlarda U14'e destek yok beklemek lazım
Ben sanırım yanlışlıkla güncelleme gibi bi hata yaptım sanırım. Düşürmek mümkünmü ? Bu sürüme kayıt gelirmi ? Bu durumda kayıt için yapılabilecek alternatifler nedir ?

Ekli dosyalar

• IMG_20230101_185259.jpg
    6.1 MB · Görüntüleme: 28
Ben sanırım yanlışlıkla güncelleme gibi bi hata yaptım sanırım. Düşürmek mümkünmü ? Bu sürüme kayıt gelirmi ? Bu durumda kayıt için yapılabilecek alternatifler nedir ?

Boxların desteği yok şu anda.Beklemek lazım.

bendede s20 ultra var güya 1 ocak itibariyle yurtdışı cihazlar açılacaktı şimdiye değin bi gelişme yok

Geri
Üst Alt