Yardım Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988B U2 IMEI Repair

bLanX

Üye
Merhaba arkadaşlar chimeratoll da S20 Ultra SM-G988B
IMG_20200604_021443.jpg
imei repair işleminde hata alıyorum siteden bakınca destekliyor diyor ama bir türlü yapamadım ustalarım cevap verirse teşekkürü borç bılirim. Ekran görüntüsü ekliyorum.
IMG_20200604_021443.jpg
IMG_20200604_021443.jpg

Cihaza son güncelleme yüklenmiş o yüzden olmuyor. Beklemeniz gerek destek çıkana kadar

Usta Peki Bunun Güncellemesi Düşürme Şansımız Varmı Veya Sitesinde Yazmıyor Güncelleme Geldi veya Gelecek diye cihaz modelini girince işlem yapila Bilir diyor

Usta Peki Bunun Güncellemesi Düşürme Şansımız Varmı Veya Sitesinde Yazmıyor Güncelleme Geldi veya Gelecek diye cihaz modelini girince işlem yapila Bilir diyor
U1 sürüme oluyor. Mayıs güncellemesi alan birçok cihaz olmuyor şuan

Teşekkür ederim usta.

Merhaba U1 Mayıs Güncellemesi Alan Cihazlar Anladığım Kadarıyla U2 oldu Peki Bu U2 Ne Zaman IMEI Repair Ola Bilecek Sitesinde Herhangi birşey yazmıyor haberimiz nasıl olacak ki ?

Merhaba U1 Mayıs Güncellemesi Alan Cihazlar Anladığım Kadarıyla U2 oldu Peki Bu U2 Ne Zaman IMEI Repair Ola Bilecek Sitesinde Herhangi birşey yazmıyor haberimiz nasıl olacak ki ?
Cihazlar Elimize geldikce Deneyip Paylaşım Yapıypruz Takipte Kalmanız yeterli

Varmıdır U2 ile alakalı gelişme

U2 dün Chimera ile yaptım

@55emre55 Kardeşim Model Numarası SM-G988B U2 Dün Akşam Denedim Bizzat Oldu. Model numaran nedir konu hakkında @silivriserdar Hocamız Yardımcı Olur.

Devamlı kontrol et kardeşim gelmiş yada gelecek ola bilir.

Merhaba ustalarım G981B u2 işlem oluyor mu acaba ?

Yazılım 1 Haziran 2020 Oldugundan Dolayı Desteklemiyor Yakın Zamanda Destegi Çıkıcak Çıktıgı Zaman Forum Oluşturulur
İiyi Forumlar.

Merhaba Arkadaşlar SM-G988B U2 Mayıs Güncellemesi Alan Cihazım Repair İşlemi Yapıldı. Chimera ile Bilginiz Olsun.

Geri
Üst Alt