Yardım Samsung Galaxy S20 Ultra U2 IMEI Repair

bLanX

Üye
Merhaba Arkadaşlar U2 Mayıs Güncellemesi Alan Cihaza Chimera ile İmei Repair Yaptim. Lakin Orjinal IMEI leri Not Almayı Unuttum, Sorum Şu Ustalarım Telefonu Fabrika Ayarlarına Çevirdim Eski İmei leri Gelmedi Yeniler Duruyor Halen Cihazın Eski İmeileri Ulaşma Şansım Varmıdır.?

Merhaba Arkadaşlar U2 Mayıs Güncellemesi Alan Cihaza Chimera ile İmei Repair Yaptim. Lakin Orjinal IMEI leri Not Almayı Unuttum, Sorum Şu Ustalarım Telefonu Fabrika Ayarlarına Çevirdim Eski İmei leri Gelmedi Yeniler Duruyor Halen Cihazın Eski İmeileri Ulaşma Şansım Varmıdır.?

Bataryanın üstünde etiket vardır veya altında yazar. Arka kapağı söküp bakabilirsiniz. EFS yedeklerini muhakkak alın cihazlarınızın repairini yapmadan önce.

Cihazın içini açmadan bulma şansımız varmıdır usta fabrika ayarlarını çevirdim reset çektim Yeni yazılan İmeileri gitmedi eskiler lazim

Cihazın içini açmadan bulma şansımız varmıdır usta fabrika ayarlarını çevirdim reset çektim Yeni yazılan İmeileri gitmedi eskiler lazim

EFS yedeklerini almadıysanız zor.

Cihazın seri numarası ile Samsung'a sorgulatıp orijinal IMEI leri öğrenebilmek için şansınızı deneyebilirsiniz.

Bı deneyim Teşekkür ederim

Ustam elinde EFT var ise orijinal IMEI numarasını geri getirebilirsin.

Elimde sadece Chimera mevcut amacım eski İmeileri öğrenip not almak sadece

Geri
Üst Alt