Yardım Samsung Galaxy S21 Ultra Server Kayıtlı Cihaza ROOT ve ROM Atmak

• Konbuyu başlatan Üye silindi 96677
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 96677

Merhaba arkadaşlar elimde S21 Ultra var. Aldığım yer server kayıtlı olduğunu söyledi. Bunu teyit etmenin bir yolu var mı? Telefonu sıfırlamam gerekiyor veya Odin üzerinden kurulum yapmayı düşünüyorum. Bu gibi durumlarda cihazın imeisi veya şebekesi zarar görür mü? Ve sonrasında root yapsam bana sorun çıkarır mı? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar elimde S21 Ultra var. Aldığım yer server kayıtlı olduğunu söyledi. Bunu teyit etmenin bir yolu var mı? Telefonu sıfırlamam gerekiyor veya Odin üzerinden kurulum yapmayı düşünüyorum. Bu gibi durumlarda cihazın imeisi veya şebekesi zarar görür mü? Ve sonrasında root yapsam bana sorun çıkarır mı? Teşekkürler.
Cihazın arama yerinden *#06# yapıp IMEI kontrol edin. BTK sitesinden.​

Bu model sadece server üzerinden kayıt oluyor zaten. Ancak şuna kesinlikle dikkat edin. Bir aksilik durumunda baştan repair yapmanız gerekirse, server repair için şu anda sadece Knox 0 olan cihazlara işlem yapılabliyor. Cihaza root yaptığınız anda Knox tetiklersiniz ve cihaz Knox 1 olduktan sonra artık server üzerinden tekrar repair işlemi yapmanız mümkün olmaz. Root veya custom recovery kurmanın bu tip yeni nesil cihazlarda size hiç bir artısı olmaz. Aksine cihazınızı yavaşlatır. Sistem içerisinden güncellemelerinizi düzenli şekilde yapın. Bootloader açma, rootlama vs. işlerine girmeyin bu cihazla.

Merhaba ben s21 ultra server üzerinden kayıt yaptırmak istiyorum size nasıl ulaşabilirim

Tahmini olarak ne zaman açılır server kayıtları çünkü bir kaç güne kapanacak cihaz

server kayıtları açıldımı bilgi verirmisiniz?

S21 Ultra 5G için Server dışında kayıt mümkün değil midir acaba ?

Server kaydı açıldıysa bende yaptırmak isterim, ek olarak rom atılırsa harika olur
Model name Galaxy S21 Ultra 5G
Model number SM-G998U1
Serial number R3CNC0FKHNF

hocam server kayıtları açıldımı acaba s21 ultra gelicek yurt dışından server kaydı yaptırmak istiyorum siz yapıyomusunuz?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam telefonu aldın mı ben de almayı düşünüyorum server kaydı yaptıracağım bir sorun olur mu

Geri
Üst Alt