Samsung Galaxy S3 Mini GT-I8190 Recorvery Mod

ses açma home tus bide kapatma açma tusuna basılı tut telefon acılınca kapatma acma tusunu bırak digerleri basılı kalsın sonra gelmesi lazım

oda olmazsa acılınca hepsini birden bırak ikisinden birisi mutlaka gelecektir
Söylediğin gibi yaptım yine aynı cihaz normal açılıyor sadece

SPT Box ile yazılım yüklersen içi silinir.

Arkadaşlar samsung s3 mini recorvery moda geçmiyor 4.1.1 yüklüydü o yüzden geçmiyor sandim sonra rootlu 4.1.2 romunu yukledim yine aynı hard reset yapamadıgım için fabrika ayarlarını sıfırladim hic birşey değişmedi tuşlarda herangi bir sıkıntı yok. Yada s3 minilerde recorvery mod yokmu

Cihazın 4.1.2 yazılımını yediğine eminmisiniz? Bana bu durumda bir cihaz gelmişti, yazılım atılıyor fakat versiyon değişmiyordu... Bahsettiğiniz gibi menüden reset olmuyordu, recovery'e girmiyordu... Sonuçta sorun eMMC'den çıktı, reset kabul etmiyordu... Araştırdım eMMC'den bir ayak kopunca bu soruna neden olabiliyormuş...

Cihazın 4.1.2 yazılımını yediğine eminmisiniz? Bana bu durumda bir cihaz gelmişti, yazılım atılıyor fakat versiyon değişmiyordu... Bahsettiğiniz gibi menüden reset olmuyordu, recovery'e girmiyordu... Sonuçta sorun eMMC'den çıktı, reset kabul etmiyordu... Araştırdım eMMC'den bir ayak kopunca bu soruna neden olabiliyormuş...
Ustam 4.1.1 üzerindeki yazılım güncelleme yaptım yazılımı yüklerken hata verdi bende dowland moda alıp odinden 4.1.2 yükledim 4.1.1 recorvery moda girmiyordu yine

Usta verdigin dosyayi yukledim cihaz kafayı yedi?teamwinde takılı kaldı görüntü gidip geliyor bataryayı çıkardım taktım ayni yazılım aticam artik
Verdiğim dosyayı tuşları bozuk olan telefonlarda defalarca kullandım sıfırlamak için. Dosya sağlam normalde. Cihazda bişey var demekki.
Yada orj recover at cihaza sonra dosyayı yükle dene :)

Geri
Üst Alt