Yardım Samsung Galaxy S3 Mini GT-I8190 Rom Eror

replikacep

Yasaklı
merhaba arkadaşlar telefona rom atmaya çalışıyorum ama bu sorunla karşıkarşıyayım sorun ne olabilir sizce emmc olabilirmi ???

EDİT:

konu çözülmüşdür arkadaşlar jitak yapıldıkdan sonra flaşlama yapılmışdır konuyu sorun yaşayan arkadaşlar için video hazırlanmışdır

bu mesaj bilgi amaçlıdır bu arada hekese hayırlı işler ve bol kazançlar durmak yok gsmturkey.net devam

Ekli dosyalar

• IMG_20200123_141440.jpg
    IMG_20200123_141440.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 29
Moderatör tarafında düzenlendi:
mesala hangisi t olan modeli denedim aynısı sıkıntı ne olabilir

denendi malesef aynısı anakartla ilgili sıkıntı olabilir jitak denemek gerek

Bu sorun genelde anakart tan yapar. En son Hard brick olur kalır

denemekde fayda var öyleya denemeden yapmadan çözüm nasıl bulucaz her elimize gelen cihazı çözümlemeden müşteriye verirsek bu işin ne anlamı var burası gsmturkey.net çözümün olduğu yer konu çözüldüğünde paylaşılacaktır

denemekde fayda var öyleya denemeden yapmadan çözüm nasıl bulucaz her elimize gelen cihazı çözümlemeden müşteriye verirsek bu işin ne anlamı var burası gsmturkey.net çözümün olduğu yer konu çözüldüğünde paylaşılacaktır
Geri Ver Diyen Olmadı Ya :) Deneyin Deneyin

İnşallah çözersiniz sorunu da bu modellerin bazılarında bu problem klasiktir. Çözümü bulursanız gerçekten faydalı bir konu olacaktır

Geri
Üst Alt