Yardım Samsung Galaxy S3 Mini I8190 IMEI Repair Sorunu

Hafıza kartı ile yapabilirsin.

bugun biraz daha araştırdım malesef bu cihazlarda oluyormuş ama s3mini de olmuyormuş
Samsung galaxy S2 / S3 / Nexus / Not 1

Son düzenleme:
Cihaz rootlu olması gerek. Samsungtool gplayden indir cihaza efs yedeğini al efs yedeği sdcard alınacak otomatik olarak. efs yedeğini bilgisayarda herhangi bir hex editör ile aç adreslerini hatırlamıyorum nette vardır muhakkak ama hatırladığım her rakamın başına 3 koyarak yazıyorsun. hexi kaydet tekrar hafıza kartına at. Samsungtooldan efs geriyükle. Cihazı aç kapa işlem tamamdır.

Cihaz rootlu olması gerek. Samsungtool gplayden indir cihaza efs yedeğini al efs yedeği sdcard alınacak otomatik olarak. efs yedeğini bilgisayarda herhangi bir hex editör ile aç adreslerini hatırlamıyorum nette vardır muhakkak ama hatırladığım her rakamın başına 3 koyarak yazıyorsun. hexi kaydet tekrar hafıza kartına at. Samsungtooldan efs geriyükle. Cihazı aç kapa işlem tamamdır.
Dediğini denedim hex indirdim efs img hex attım 0x80000 yazarak arama yaptım ama bulunamadi dio yarın efs img buraya atarım bakma imkanınız olursa yardimci olurmusunuz

Geri
Üst Alt