Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9192 Qalcomm HS-USB QDloader 9008 Sorunu

Rikoby

Üye
Selam oncellikle konuyu nereye acacagimi bulamadim yanlis kategorye acmis ola bilirim maruz gorun lutfen gecelim meseleye bi tane samsung gt-i9192 modeli var elimde acilmiyor telefonda tepki yok brick olmus galiba bilgisayara taktigimda Qalcomm HS-USB QDloader 9008 olarak goruyor bunun cozmenin yolu varmi ?

Görsel Şema

Samsung%2BGT-i9190%2Bi9192%2Bi9195%2BSGH-1257M%2BSHV-E379K.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
1.8 ve 2.8 v bunlar var olasa
emmc degesecek
1.8v ve 2.8v yok yolura power ic degestir

bu resimdeki yerlere ne yapmam gerekiyor voltajmi vermeliyim ?

uygun emmc bulup uygun rom ile qfill den rom atılmadı.

Selam oncellikle konuyu nereye acacagimi bulamadim yanlis kategorye acmis ola bilirim maruz gorun lutfen gecelim meseleye bi tane samsung gt-i9192 modeli var elimde acilmiyor telefonda tepki yok brick olmus galiba bilgisayara taktigimda Qalcomm HS-USB QDloader 9008 olarak goruyor bunun cozmenin yolu varmi ?
Fleşi cıxart gətir yanima duzəldərəm !
Azadliq prospetki 25 ,ByTeleCom, Mehman !

eMMC değinmeden düzeleceğini sanmam. Değişse bile gene arıza yapacaktır. Kronik Sorunlu bu cihazlar. Çoğu kullanıcı aynı sorundan muzdarip.

Geri
Üst Alt