•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Samsung Galaxy S4 SM-I9500 IMEI Repair Sorunu

15 Eki 2019
61
15
8
Arkadaşlar telefon android 5.1 e güncellenince imei null hatası verdi, modem yüklüyorum imei geliyor ancak bu seferde şebeke gelmiyor patch işlemi yapıncada imei tekrar siliniyor yardımcı olursanız sevinirim

6 Eki 2018
348
392
63
Arkadaşlar telefon android 5.1 e güncellenince imei null hatası verdi, modem yüklüyorum imei geliyor ancak bu seferde şebeke gelmiyor patch işlemi yapıncada imei tekrar siliniyor yardımcı olursanız sevinirim
kodla oluyor onlar spt den reset efs yap imei yaz
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
sonra bu sayfadaki kodları gir 1 dk bekle sebeke gelir

25 Eki 2019
181
318
63
Arkadaşlar telefon android 5.1 e güncellenince imei null hatası verdi, modem yüklüyorum imei geliyor ancak bu seferde şebeke gelmiyor patch işlemi yapıncada imei tekrar siliniyor yardımcı olursanız sevinirim[/QUO
Samsung Tool v17.7 atman lazım imeiyi repairi efs ydekliyor zaten efsyi yeniden yukle egel sebeke gelmiyorsa sadece repair network yapacan eger halen sebeke gelmiyorsa CERT dosyası sağlam bir cihazdan yedeklenmelidir. *#0808# kodunu girip MTP + ADB isaretlendirecen Telefonda USB Hata ayıklama modu açık olsun.

15 Eki 2019
61
15
8
Hocam hazır cert dosyaları var onları kendi orijinal imei ile birlikte düzenleyerek atmanın bir yolu yok mu

25 Eki 2019
181
318
63
Hocam hazır cert dosyaları var onları kendi orijinal imei ile birlikte düzenleyerek atmanın bir yolu yok mu
i9500 daha önce sertifikayla oluyordu spt box la efs sıfırlamaya bas kendi imeiyi uart kablosuyla yenıden yaz eger imein kulonluysa 3aylıgına süper imei atabilirsin baska çaresi yok bildigim bu

IslamB3y1

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
9 Ara 2019
1,747
2,813
113
17
İstanbul
Site adresi
malesef z3x credili var ustam android 4 versiona dusuruyorum bakym duzelecekmi
once Reset Efs Yap Ardından İmei Yaz Sonra Kodlarla Sebeke Getiriceksin
KODLAR:

Arama menüsünden *#0011# kodu girilir.
Seçenekler butonuna basın, BACK'ı seçin
Karşınıza bir ekran gelecektir.
Bu ekranda 8-1-5-5 seçeneklerini tuşlayın.
İşlemi kapatım tekrar arama bölümüne gelin.

Arama menüsünden *#0011# kodu girilir.
Seçenekler butonuna dokunun, BACK'ı seçin
Karşınıza bir ekran gelecektir.
Bu ekranda [8]-[7]-[3]-[1 veya 2]
Şeçimini yapınız, şebeke çubukları aktif hale gelecektir ve ayrıca 3-5 saniye içerisinde şebeke gelecektir.

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!