Yardım Samsung Galaxy S4 SM-I9500 IMEI Repair Sorunu

uur.91

Üye
Arkadaşlar telefon android 5.1 e güncellenince imei null hatası verdi, modem yüklüyorum imei geliyor ancak bu seferde şebeke gelmiyor patch işlemi yapıncada imei tekrar siliniyor yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı

Arkadaşlar telefon android 5.1 e güncellenince imei null hatası verdi, modem yüklüyorum imei geliyor ancak bu seferde şebeke gelmiyor patch işlemi yapıncada imei tekrar siliniyor yardımcı olursanız sevinirim[/QUO
Samsung Tool v17.7 atman lazım imeiyi repairi efs ydekliyor zaten efsyi yeniden yukle egel sebeke gelmiyorsa sadece repair network yapacan eger halen sebeke gelmiyorsa CERT dosyası sağlam bir cihazdan yedeklenmelidir. *#0808# kodunu girip MTP + ADB isaretlendirecen Telefonda USB Hata ayıklama modu açık olsun.

Hocam hazır cert dosyaları var onları kendi orijinal imei ile birlikte düzenleyerek atmanın bir yolu yok mu

Hocam hazır cert dosyaları var onları kendi orijinal imei ile birlikte düzenleyerek atmanın bir yolu yok mu
i9500 daha önce sertifikayla oluyordu spt box la efs sıfırlamaya bas kendi imeiyi uart kablosuyla yenıden yaz eger imein kulonluysa 3aylıgına süper imei atabilirsin baska çaresi yok bildigim bu

hocalarım başka bir yolu yok mu bunun

aynı konudan bende şikayetçiyim. z3x ile şebeke onar dediğimizde tekrar null a düşüyor.

ayni sorun basima geldi z3x de certificate yaptigimda imei null oluyor

malesef z3x credili var ustam android 4 versiona dusuruyorum bakym duzelecekmi
once Reset Efs Yap Ardından İmei Yaz Sonra Kodlarla Sebeke Getiriceksin
KODLAR:

Arama menüsünden *#0011# kodu girilir.
Seçenekler butonuna basın, BACK'ı seçin
Karşınıza bir ekran gelecektir.
Bu ekranda 8-1-5-5 seçeneklerini tuşlayın.
İşlemi kapatım tekrar arama bölümüne gelin.

Arama menüsünden *#0011# kodu girilir.
Seçenekler butonuna dokunun, BACK'ı seçin
Karşınıza bir ekran gelecektir.
Bu ekranda [8]-[7]-[3]-[1 veya 2]
Şeçimini yapınız, şebeke çubukları aktif hale gelecektir ve ayrıca 3-5 saniye içerisinde şebeke gelecektir.

Geri
Üst Alt