Çözüldü Samsung Galaxy S5 Mini SM-G800H Güncelleme Sonrası Şebeke Sorunu

braveturks

Üye
Samsung S5 Mini SM-G800H güncelleme aldıktan sonra sadece acil aramalar hatası vermeye başladı. Cihaz tek sim kartlı fakat sim 2 varmış gibi görünmeye başladı. Birazdan yazılım deneyeceğim. Daha önce bu cihazda böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu? Cihaza ait görselleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

20180915_133127.jpg

20180915_133153.jpg

Yazılım indiriyorum. Yazılım indikten sonra telefonu sil baştan flashlayacağım. Eğer sorun devam ederse cihazı root yapıp daha sonra cert ve efs yedeği alıp birkaç işlem deneyeceğim. Sonuç başarılı olursa buradan yazarım.

Yazılım indiriyorum. Yazılım indikten sonra telefonu sil baştan flashlayacağım. Eğer sorun devam ederse cihazı root yapıp daha sonra cert ve efs yedeği alıp birkaç işlem deneyeceğim. Sonuç başarılı olursa buradan yazarım.
Sonucu merak ediyorum. Olmazsa farklı seçeneklerde tavsiyede bulunalım size

Sorun Çözüldü. Cihaza G800HXXU1ANGF_OXE1ANG2 yazılımı atıldı. Bu yazılımı elinde z3x olanlar kolayca indirebilir. Cihaz tekrar tek sime döndü. IMEI tek oldu.

Sorun Çözüldü. Cihaza G800HXXU1ANGF_OXE1ANG2 yazılımı atıldı. Bu yazılımı elinde z3x olanlar kolayca indirebilir. Cihaz tekrar tek sime döndü. IMEI tek oldu.
Gecmis olsun

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlginç bir arıza oluşmuş. Yazılımla düzelmesi iyi olmuş. Geçmiş olsun. Paylaşım için teşekkürler.

Elime G800h geldi, imei kayıtlı bir sorun gözükmüyor. Cert durumları sizdeki ile aynı bahsettiginiz yazılımı indirtiyorum bende bi deneyeyim haber edeyim :)

işlemden sonra dokunmatk üzerinde ki geri tuşu çalışmıyor. uygulama geçiş ve wifi açılmıyor, şebeke gelmedi :/

Hocam bu cihaz var elimde repair seçeneği yok z3x'de varmı bir öneriniz?

Elim de 10 a yakın oldu cert lik cihaz şaka gibi.

Geri
Üst Alt