Samsung Galaxy S5 SM-G900F Custom Rom sonrası Ses Gitmesi

• Konbuyu başlatan rokie0four
  • Başlangıç tarihi
Başka bir sorunu yok

Bazı root dosyaları sesi bozuyor. kullandığı root tan da kaynaklanmış olabilir
yok hocam ben root atmadım direkt custom romu yükledim ondan sonra böyle oldu neyse ben orjinal romu yükleyip sesi düzelttikten sonra tekrar custom romu kurdum mis gibi kullanıyorum seste var

yok hocam ben root atmadım direkt custom romu yükledim ondan sonra böyle oldu neyse ben orjinal romu yükleyip sesi düzelttikten sonra tekrar custom romu kurdum mis gibi kullanıyorum seste var
Custom rom yüklerken önce system dahil full wipe yapın. Ardından custom rom yükleyin. Yoksa değişik değişik sorunlar ortaya çıkar. Ayrıca lineageos genelde başarılıdır. Böyle bir hatayı gözden kaçırmış olamazlar.

Yazılımın kurulumunda bir sorun var gibi geldi bana.

Custom rom yüklerken önce system dahil full wipe yapın. Ardından custom rom yükleyin. Yoksa değişik değişik sorunlar ortaya çıkar. Ayrıca lineageos genelde başarılıdır. Böyle bir hatayı gözden kaçırmış olamazlar.

Yazılımın kurulumunda bir sorun var gibi geldi bana.
Zaten tam format attıktan sonra romu kuruyorum eski romdaki dosya yollarıyla yenisi çakışıyor.

çözümü de alalım bu tarafa:)
Şimdi arkadaşlar ben sorunun kernelden kaynaklandığını düşünüyorum videoları açmıyordu instagramdakileride ben Buffalo kernel felan attım gene çözülmedi en son sorun donanımsal mı yoksa custom romdanmı kaynaklı anlamak için orijinal Samsung romu attım download moddan Odin yardımıyla kurdum ve ses geri dönmüştü bende daha sonra download moddan twrp 3.0.0 kurdum bu versiyonda aroma installer çalışıyor bazı romlarda aroma installer olmadığı için kurulmuyor tecrübe her neyse lingeage os u twrpden kurdum Google uygulamalarını da gaapstan kurdum şimdi paşa paşa kullanıyorum. Ayrıca gaaps android 7.0 olarak görüyor s5i android 9.0 arm stock seçmeniz lazım yoksa çalışmıyor

Geri
Üst Alt