mavi35

Üye
merhaba .
g900fq samsung account 3 farklı yazılım atmama rağmen account hesap istiyor , sıfırlama yöntemi nedir yardım bekliyorum..

EDİT: Çözüm yorumda

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rootlayıp account hesabını bypass yapmanız gerekiyor. Fakat Kimi zaman bazı model ve yazılım versiyonunda sadece kurulum aşamasında ki hesap geçici süreliğine atlatılmış oluyor. Telefonu sıfırlandığı zaman tekrar sizden hesap istiyor bazı modellerde sıfırlama yapmadan önce kendinize ait hesap ile giriş yaptığınızda cihazımı bul seçeneğini kullanarak kendi hesabınız üzerinden kaldırabiliyorsunuz.

Rootlayıp account hesabını bypass yapmanız gerekiyor. Fakat Kimi zaman bazı model ve yazılım versiyonunda sadece kurulum aşamasında ki hesap geçici süreliğine atlatılmış oluyor. Telefonu sıfırlandığı zaman tekrar sizden hesap istiyor bazı modellerde sıfırlama yapmadan önce kendinize ait hesap ile giriş yaptığınızda cihazımı bul seçeneğini kullanarak kendi hesabınız üzerinden kaldırabiliyorsunuz.
teşekkürler..root yaparken autoroot varmı kullnacağımız

İşlem video su burada var.
Eğer apdoite den indirilen uygulamaları yüklemeyi engelliyorsa burada bulunan yazılımı yüklyip tekrar deneyin olacaktır.
Not: videoyu dikkatli atlamadan izleyiniz.
aptoide yükle
pdp engine yükle
package disabler yükle

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar g900f android 5 samsung acount kıramadım yardımcı olabilecek varmı

uğraşıyorum olmuyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
uğraşıyorum olmuyor
Özel İletişim Bilgisi Vermek Yasak... Süüm Düşürme İşlemi Yaptıktan Sonra Bunlarla İlgili Youtubede Videolar Var bende Öyle Yapmıştım Yada Elinizde Z3x Varsa Cihazı Download Mode Alığ Takın G920T üzerinden RESET FRP/React/EE Yap Ustam

z3x üzerinden denedim olmadı.
sürüm nasıl düşürebilirim

ustam dosyayı indirip yükledim cıhaz samsung yazısında kaldı 2 gündür açılmıyor

Geri
Üst Alt