Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Samsung galaxy S6 edge G925F Z3X ile imei repair yaparken Error Security Damaged bu hatayı veririse verdiğim dosyayı Z3X backup kısmından Write NV DATA kısmından yükleyin cihazı kapatmadan ardından imei repair yapın sorununuz çözülecektir. 7.0 ve 6.0 da geçerlidir
Yükledikten sonra cihazda simlock olucaktır herhangi bi box ile kırabilirsiniz bu modelde kredi kesmez

Gizli İçerik
Gizli İçerik

g925f.jpg

Son düzenleme:
telefona yeniden imei yazdırınca cihazda şebeke sim kilidi oluştu nedendir?kullandığım cihazdı.imeide sağlam yardımcı olabilecek varmı?

telefona yeniden imei yazdırınca cihazda şebeke sim kilidi oluştu nedendir?kullandığım cihazdı.imeide sağlam yardımcı olabilecek varmı?
Octoplusla unlock Yada Chimera unlock yapın düzelir

cihazım s6edge galiba octoplus satın alınıyor galiba ben tek seferlik kullanıp sadece kendi telefonumu düzeltmek istediğimdem pahalı gelir bana.chimerayıda hiç bilmiyordum.yakınımdada bu işleri yapabilecek tamircide yok.kayseride yapan varmıdır bilmiyorum 150km mesafedeyim düşünün yani.bi yardım edebilcek varsa çok sevinirim..(telefonun yurtiçimi yurt dışımı olduğunu bilmiyorumkasası değişmişhiç bilgi yok sadece anakartta 925f/ı yazıyorrom yükledim boyle oldu)

cihazım s6edge galiba octoplus satın alınıyor galiba ben tek seferlik kullanıp sadece kendi telefonumu düzeltmek istediğimdem pahalı gelir bana.chimerayıda hiç bilmiyordum.yakınımdada bu işleri yapabilecek tamircide yok.kayseride yapan varmıdır bilmiyorum 150km mesafedeyim düşünün yani.bi yardım edebilcek varsa çok sevinirim..(telefonun yurtiçimi yurt dışımı olduğunu bilmiyorumkasası değişmişhiç bilgi yok sadece anakartta 925f/ı yazıyorrom yükledim boyle oldu)
Yeni bir konu açın yardımcı olalım.​

Samsung galaxy S6 edge G925F Z3X ile imei repair yaparken Error Security Damaged bu hatayı veririse verdiğim dosyayı Z3X backup kısmından Write NV DATA kısmından yükleyin cihazı kapatmadan ardından imei repair yapın sorununuz çözülecektir. 7.0 ve 6.0 da geçerlidir
Yükledikten sonra cihazda simlock olucaktır herhangi bi box ile kırabilirsiniz bu modelde kredi kesmez

[Gizli içerik][Gizli içerik]

Ekli dosyayı görüntüle 5437
tşk

ben yanlızmı linkleri görmeyip dosyayı indiremiyorum yoksa sizde görmüyormusunuz :)
Link Görebilmek İcin Beğenip Yorum Yapmanız Gerek Yaptıktan Sonra Sayfayı Yenilerseniz Link Görürsünüz

[Hidden content]
[Hidden content]

Ekli dosyayı görüntüle 5437
Waiting ADB device... OK
Reading phone info...
Model: SM-G925F
Android version: 7.0
PDA version: G925FXXU6ERF5
CSC version: G925FVFG6ERF1
Phone version:
Product code:
CSC country code: Germany
CSC sales code: VD2
Phone SN: R58G51WVY3F
IMEI:
HW version:
RF cal date:
Chip name: EXYNOS7420
Modem board:
Security patch: 2018-06-01
Boot Warranty bit: 1
SIM State: NOT_READY
Checking Super user right... true
Reading NV data... OK
Checking NV data... OK
Can not detected modem type

Done with Samsung Tool PRO v.41.11 Hata alıyorum sebebi nedir?

Dosya eki Zx3 Odin hiç bir şekilde görmüyor ..

Geri
Üst Alt