Çözüldü Samsung Galaxy S6 Edge Plus SM-G928F U5 DRK Fix

Rikoby

Üye
Selam ustalar az once bir tane elimde Samsung s6 edge g928f telefonu vardi baseband ucmus imeiler ucmusdu combination yukledim daha sonra stock yazilm yukledigimde boyle bir hatayla karsilastim aclmiyordu telefon tam 5 saat sonra cozmu buldum :)

device does not have drk please install drk first

bu hatanin cozumu olarak yapacagmiz islem once verdigim linklerden dosyamizi indirioyruz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam ustalar az once bir tane elimde Samsung s6 edge g928f telefonu vardi baseband ucmus imeiler ucmusdu combination yukledim daha sonra stock yazilm yukledigimde boyle bir hatayla karsilastim aclmiyordu telefon tam 5 saat sonra cozmu buldum :)

bu hatanin cozumu olarak yapacagmiz islem once verdigim linklerden dosyamizi indirioyruz

Dosyamiz

1. twrp yukluyoruz

2. twrp ekranimizda yukleye giriyoruz

3. Dm-verity fail.rar dosyamizi sdcard a atiyoruz ve otg yardimiyla telefona takiyoruz

4.twrp da sdcardmizn icine girip yukle diyoruz ve yeniden baslatiyoruz islem tamam.!
baskan bu dosyayı yukledım samsung yazısında kalıyor cihaz sebebi nedir

Dosyamiz

1. twrp yukluyoruz

2. twrp ekranimizda yukleye giriyoruz

3. Dm-verity fail.rar dosyamizi sdcard a atiyoruz ve otg yardimiyla telefona takiyoruz

4.twrp da sdcardmizn icine girip yukle diyoruz ve yeniden baslatiyoruz islem tamam.!
ustam ordamısn link patlak dosya cok lazım azamadım cihazı

ddd.jpg

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

başkan bu hatayı alıyorum yuklemedı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Cihazdada bu hatayi verdi

Ekli dosyalar

• IMG_20220718_114453.jpg
    IMG_20220718_114453.jpg
    6.5 MB · Görüntüleme: 11
Geri
Üst Alt